| Adı | KIMRAY gaz basıncı ABW 218 FGT PR-D flowserve 3200MD pozisyoner ile vana regülatörü |
|---|---|
| Bağlantı tipi | 150RF |
| Vücut sitili | Vücuttan |
| Döşeme Türü | Eşit Yüzde |
| Mühür Sınıfı | Sınıf VI |
| Ürün adı | burket 8804 elektrikli döner aktüatörlü 2/2 yollu küresel vana |
|---|---|
| Marka | burket |
| Modeli | 8804 |
| Yuva, Ana Valf | CTFE, Vespel SP21 |
| Bonnet, Arka kapak, Gövde | Pirinç, 303 Paslanmaz Çelik, 316 Paslanmaz Çelik |
| Tip | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| Moq | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| Tip | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| Moq | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Data Interface | Wired |
| Supply Media | Non Corrosive Gas |
| Process Control | Flow, Pressure, Temperature, Level |
| Position Control | Throttling Control, On/Off |
| İletişim protokolü | HART7 |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC, 24 VDC |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| Medya tedariki | Hava veya Doğal Gaz |
| Valf tipi | Küresel Vana, Kelebek Vana, Diyaframlı Vana |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 20 ila 100 psi (filtrelenmiş, kuru, yağsız hava) |
| Hava Tüketimi | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Hava bağlantıları | 1/4 "npt |
| Çalışma Sıcaklığı | -4 ila 176°F |
| Ürün Adı | SVI2 21123121 konumlandırıcılı ve 87/88 aktüatörlü Masonelian 21000 Serisi Glob Vanalar |
|---|---|
| Model | 21000 |
| Boyut | 3/4" ila 8" |
| arz | Pnömatik |
| Marka | mason |
| Gaz besleme basınç aralığı | 140 ila 700 KPa |
|---|---|
| Çıkış karakteristiği | doğrusallık |
| Uygulama Senaryosu | Su, Buhar, Gaz vb. |
| Sertifikalar | PED, CUTR, ATEX, CRN |
| Kritik Hizmet | Kirli Hizmet, Aşındırıcı |
| Temel hata | ±1% |
|---|---|
| İçsel Özellikler | Doğrusal |
| kırpmak | Eksantrik Döner Fiş |
| Malzeme | Sfero Sfero Döküm, Isıl İşlem Görmüş |
| Bağlantılar | flanşlı |