| Bağlantı noktası | ana limanlar |
|---|---|
| diğer adı | akıllı valf konumlandırıcısı |
| Modeli | EDP300 |
| Orijinal yerine | Almanya |
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj tipi: karton kutu Boyut: Ağırlık: Yaklaşık. 3.5kg / set |
| Kontrollü değişken (hareket aralığı) | 7,5 ila 60 mm, kol uzatmalı: 7,5 ila 90 mm |
|---|---|
| Sinyal basıncı pst (çıkış) | Max. Maks. Alan sayısı 0 to 6.0 bar (0 to 90 psi) 0 ila 6,0 bar (0 ila 90 ps |
| karakteristik | Doğrusal karakteristik |
| gecikme | <% 0,5 |
| Eylem yönü | çevrilebilir |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
|---|---|
| El çarkı çalışması | Kılavuz |
| Çıkış hızı | 4 ila 180 Rpm |
| Daha uzun koşu için versiyon | S2 - 30 Dakika Görev |
| Garanti | 1 yıl |
| Vana Tipi | Bilyalı Valf, Kelebek Valfı, Çek valfi, Kapı Valfi, Küre Valfi, Tapa Valfi |
|---|---|
| Besleme gerilimi | 8-30 VDC |
| İletişim Protokolü | Hart 5 veya Hart 7 |
| Analog Giriş Sinyali | 4-20 mA DC |
| Elektriksel bağlantı | 1/2 NPT iç veya M20 |
| Ürün Adı | Neles ND7000 ND9000 serisi dijital valf konumlandırıcı |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| İletişim | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Vana Tipi | Kontrol Valfi |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Durum | Yeni ve Köken |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEX, CUTR, PESO, KGS, Inmetro, Nepsi, Tiis, Doğal Gaz Sertifikalı |
| Garanti | Bir yıl |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma, Hart |
|---|---|
| STEM Seyahat Aralığı | 10 - 100 mm (doğrusal vanalar için) |
| Entegre güçlendirici | İsteğe bağlı (yüksek hızlı uygulamalar için) |
| Histerezis | < %0,1 |
| Dönme açısı | 0-90 ° veya 0-120 ° (döner vanalar için) |
| Valf karakterizasyonu | Doğrusal, eşit %, hızlı açık (seçilebilir) |
|---|---|
| Yazılım Yapılandırması | Flowserve Logix Yazılımı |
| Çıkış basıncı | Tedarik baskısının 0 -% 100'ü |
| Histerezis | < %0,1 |
| Döngü Göstergeleri | : Konum, sinyal ve alarmlar için LCD |
| Korozyon direnci | Yüksek |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
| Standart veya standart olmayan | Standart |
| Çıkış Sinyali | 145 psig'e kadar pnömatik basınç (10 bar) |
| Giriş sinyali | Bölünmüş özellikli 4-20 Ma DC |
| Uygulama | genel |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Pnömatik |