| Malzeme | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Vana boyutu | NPS1-20 |
| aktüatör | Pnömatik ve Eletrik |
| Ambalaj bilgileri | Deniz ve hava gemisi için standart ambalaj |
| Teslim süresi | 90 gün |
| Ürün adı | küresel vana KOSO pnömatik vanalar 310K on-off servis için 6300RC, 6500RA, 7300RB aktüatör, sıvı, ga |
|---|---|
| Marka | KOSO |
| modeli | 310K |
| Tehlikeli Alan Sınıflandırması | Ex h IIC Tx Gb |
| Kesinlik | 0.15 |
| Ürün Adı | Neles ND9000 akıllı valf denetleyici |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| İletişim | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Teşhis | - Evet. |
| Product name | Masonelian 21000 Series Globe Valves wirh SVI2 21123121 positioner and 87/88 actuator |
|---|---|
| Model | 21000 |
| Size | 3/4" through 8" |
| SUPPLY | Pneumatic |
| Brand | Masonelian |
| İletişim protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Vana Tipi | Bilyalı Valf, Kelebek Valfı, Çek valfi, Kapı Valfi, Küre Valfi, Tapa Valfi |
|---|---|
| İletişim Protokolü | Hart 5 veya Hart 7 |
| Analog Giriş Sinyali | 4-20 Ma DC |
| Elektrik bağlantısı | 1/2 NPT iç veya M20 |
| Mevcut montaj | Kayar sapı doğrusal; Çeyrek dönüş döner uygulamaları |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Montaj Tipi | Döner veya doğrusal kontrol vanalarına doğrudan veya uzaktan montaj |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| Ürün adı | valf için pnömatik parçalar ROTORK YTC SPTM-V6 SPTM-65V Akıllı Konum Verici |
|---|---|
| Marka | ROTORK YTC |
| model | SPTM-V6 SPTM-65V |
| Tehlikeli Alan Sınıflandırması | Ex h IIC Tx Gb |
| Kesinlik | 0.15 |