| Ürün Adı | Neles ND9000 akıllı valf denetleyici |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| İletişim | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Teşhis | - Evet. |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| İletişim | Hart Revizyon 5 veya 7 Protokolü |
|---|---|
| Havalandırma basıncı | Tek etkili: 20 ila 100 psi maks (1,4 ila 6,9 bar) |
| Aktüatör Boyutu | 2-12 inç |
| Malzeme | Tropikalize alüminyum |
| Hava temini | 30 psi (2.1 bar |
| Ürün adı | Neles ND7000 Akıllı Valf Denetleyicisi |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Teşhis | Evet |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Ürün adı | PN 10 - PN 40 basınç derecesi 3351DIN sürümü Flowsreve 3200MD konumlandırıcılı Pnömatik Globe vana |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Modeli | 3351 - pnömatik - DIN |
| Matrial | alaşımlı çelik |
| Vana stili | Küresel vana |
| tip | AD DVC6200 |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART 4-20 mA |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Sahip olmak |
| Giriş sinyali | Elektriksel |
| Çıkış hızı | 4 ila 180 Rpm |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı | - 30 °C ile +70 °C arası |
| Model numarası | SA/SAR/SAV/SAVR/SAEX |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
| El çarkı çalışması | Kılavuz |
| Korozyon Koruması | KS |
|---|---|
| El çarkı çalışması | Kılavuz |
| Dönüş açısı | min 2,5° maks 100° |
| Medya | gaz |
| Mühür koruması | IP68 |
| Kontrol tipi | Açık/kapalı, kısma |
|---|---|
| Yapı | Kontrol |
| Güç kaynağı | Pnömatik, manuel |
| Güç | Pnömatik |
| Aktarma | Yay dönüşlü, Lineer |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Durum | Yeni ve Köken |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEX, CUTR, PESO, KGS, Inmetro, Nepsi, Tiis, Doğal Gaz Sertifikalı |
| Garanti | Bir yıl |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
| Korozyon direnci | Yüksek |
| Koruma Derecesi | IP66/IP67 (toz geçirmez ve suya dayanıklı) |
| Güç kaynağı | 24V DC (analog kontrol için minimum 9.5V, Hart için 10V) |