| Malzeme | Sfero Sfero Döküm, Isıl İşlem Görmüş |
|---|---|
| İçsel Özellikler | Doğrusal |
| sızıntı | 0.01% X Valf Nitelikli Kapasitesi |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| kırpmak | Eksantrik Döner Fiş |
| Ürün Adı | Rotork YT-1000R Electro-Pnömatik Valf Konumlandırıcıları |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| Baskı uygulamak | 1.4 ila 7 bar / 20 ila 102 psi |
| Hava Bağlantısı | RC 1/4, 1/4 Npt, G 1/4 |
| İngaress koruması | IP66 |
| Güç Kaynağı | Yerel |
|---|---|
| En yüksek akım | 30 VDC Uyumluluk Voltajı |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Akış Özellikleri | Değiştirilmiş eşit yüzde, doğrusal |
| Hava besleme | 1.4 ila 6.0 bar |
| Kalibrasyon | Hızlı, doğru tek düğme Quick-Cal |
|---|---|
| Tip | KÜRESEL VANALAR, Glob Vanalar |
| Güç | Pnömatik |
| Yapı | Açı |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM, OEM, ODM, OBM |
| Ürün adı | Neles ND7000 Akıllı Valf Denetleyicisi |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Teşhis | Evet |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Montaj Tipi | Döner veya doğrusal kontrol vanalarına doğrudan veya uzaktan montaj |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| Adı | KIMRAY Pnömatik ABY 318 Flowserve 3000MD konumlandırıcılı FGT PR-D REGÜLATÖRÜ |
|---|---|
| Bağlantı tipi | 150RF |
| Vücut sitili | Vücuttan |
| Döşeme Türü | Eşit Yüzde |
| Mühür Sınıfı | Sınıf VI |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
|---|---|
| İletişim Platformu | HART |
| Veri arayüzü | telli |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Ürün adı | Pnömatik aktüatörü kontrol etmek için Samson tipi 3963 çek valf |
|---|---|
| tasarlamak | Kanatlı / nozul tertibatlı ve destek valfli solenoid |
| Koruma derecesi | Filtreli IP 54 / filtre çek valfli IP 65 |
| kuşatma | Poliamid PA 6-3-T-GF35, siyah |
| Diyaframlar | Kloropren kauçuk 57 Cr 868 (-20 ila +80 ° C) |
| Malzeme | Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Boyut | NPS1-20 |
| aktüatör | PNÖMATİK |
| Ambalaj bilgileri | Deniz ve hava sevkiyatı için Standart Ambalaj |
| Teslim süresi | 90 gün |