| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Ürün Adı | Masoneilan 28000 Serisi Varipak Valfı |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -196 ° C ila +343 ° C; Varilog: -29 ° C ila +343 ° C |
| Basınç Değerleri | ANSI 150-1500 (flanş), ANSI 150-2500 (flanşissiz/dişli) |
| Aktüatör | Yay Diyaframı (Doğrudan/Ters Eylem) |
| Güç | Pnömatik |
| Hava besleme | 1,4-8 bar (20-115 psi) |
|---|---|
| Akış kapasitesi | CV 0.5-20 |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| İsteğe bağlı solenoid valf | İle birlikte |
| Besleme Gücü | 4 ila 20mA, döngüle çalışan |
| Standart veya standart olmayan | Standart |
|---|---|
| Medya | gaz |
| Çıkış Sinyali | 145 psig'e kadar pnömatik basınç (10 bar) |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Korozyon direnci | Yüksek |
| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Power Source | Local |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
| Diagnostics | Yes |
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
|---|---|
| Çıkış sinyali | 145 psig'e kadar pnömatik basınç (10 bar) |
| Koruma derecesi | IP66/IP67 (toz geçirmez ve suya dayanıklı) |
| Güç kaynağı | 24V DC (analog kontrol için minimum 9.5V, Hart için 10V) |
| Doğruluk | ±% 0.50 çıkış aralığı (bağımsız doğrusallık) |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 Psig |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
| Warranty | one year |
| Position Control | Throttling Control, On/Off |
|---|---|
| Max Outlet Pressure | 145 Psig |
| Condition | New And Origin |
| Certifications | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Natural Gas Certified |
| Warranty | one year |
| İletişim protokolü | Hart, 4-20mA analog |
|---|---|
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |
| Tedarik medyası | Hava, aşındırıcı olmayan gaz |
| Maksimum çıkış basıncı | 101 psig |
| Bağlantı noktası | ana limanlar |
|---|---|
| Madde | Akıllı Valf Konumlandırıcı |
| Modeli | EDP300 |
| Özelliği | Gelişmiş performans |
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj tipi: karton kutu Boyut: Ağırlık: Yaklaşık. 3.5kg / set |