| Ürün adı | samson pozisyoner valf Tip 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 ve valf için dijital pozisyoner |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Modeli | 3730 |
| Matrial | Alüminyum / paslanmaz çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Ürün adı | samson pozisyoner valf Tip 3731-3 3730-2 3730-3 3730-4 3730-5 ve valf için dijital pozisyoner |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Modeli | 3730 |
| Matrial | Alüminyum / paslanmaz çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
|---|---|
| Teşhis | Standart teşhis; gelişmiş teşhis |
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Baskı uygulamak | Tek etkili: 20 ila 100 psi maks (1,4 ila 6,9 bar) |
| Ürün Adı | Neles ND9000 akıllı valf denetleyici |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| İletişim | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Teşhis | - Evet. |
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
|---|---|
| Çıkış sinyali | 145 psig'e kadar pnömatik basınç (10 bar) |
| Koruma derecesi | IP66/IP67 (toz geçirmez ve suya dayanıklı) |
| Güç kaynağı | 24V DC (analog kontrol için minimum 9.5V, Hart için 10V) |
| Doğruluk | ±% 0.50 çıkış aralığı (bağımsız doğrusallık) |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
|---|---|
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Veri arayüzü | kablolu |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Yazılım Yapılandırması | Flowserve Logix Yazılımı |
|---|---|
| STEM Seyahat Aralığı | 10 - 100 mm (doğrusal vanalar için) |
| Valf karakterizasyonu | Doğrusal, eşit %, hızlı açık (seçilebilir) |
| Kesinlik | Açıklığın <±% 0.5'i |
| Döngü Göstergeleri | : Konum, sinyal ve alarmlar için LCD |
| Aksiyon | Doğrusal Döner Tip |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 0,14 ila 0,7 MPa |
| Sinyal | 4 20mADC |
| Kesinlik | Yüksek kontrol hassasiyeti |
| Koruma | IP66 Su Geçirmez Toz Geçirmez |
| tip | 3710 |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 3-15 veya 6-30 psi, 0.2 -1.0 veya 0.4 -2.0 bar Pnömatik Sinyal |
| Güvenlik Sertifikası | sıfır |
| Teşhis | Hayır |
| Giriş sinyali | Pnömatik |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ %0,25 |
|---|---|
| Ölü bant | ≤ %0,3 |
| histerezis | ≤ %1,0 |
| doğrusallık | +/-%1,25 |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |