| Türü | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| Adedi | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| Türü | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| Adedi | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Teşhis | Evet |
| Gövde tipi | Eksantrik PARA-SEAL Kelebek Vana |
|---|---|
| Vücut Boyutu | 3" (80A) ~ 24" (600A) |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150~300, JIS 10K~20K |
| Akışkan sıcaklık | -196°C ~ +500°C |
| Bağlantılar | Gofret tipi, Flanşlı (RF) |
| Gövde tipi | Döküm Gövdeli Kelebek Vana |
|---|---|
| Vücut Boyutu | 3" (80A) ~ 60" (1500A) |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150~900, JIS 5K~63K |
| Akışkan sıcaklık | -45°C ~ +600°C |
| Bağlantılar | Gofret tipi, Gofret tipi |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
|---|---|
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Hava Temini | 1.4 ila 10.3 bar (20 ila 150 psig) |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 80°C (-40°F ila 176°F) |
| İletişim Protokolü | Hart 6/7 |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Hava Temini | 1.4 ila 10.3 bar (20 ila 150 psig) |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 80°C (-40°F ila 176°F) |
| İletişim Protokolü | Hart 6/7 |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Hava Temini | 1.4 ila 10.3 bar (20 ila 150 psig) |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 80°C (-40°F ila 176°F) |
| İletişim Protokolü | Hart 6/7 |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Hava Temini | 1.4 ila 10.3 bar (20 ila 150 psig) |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 80°C (-40°F ila 176°F) |
| İletişim Protokolü | Hart 6/7 |