| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Hava Temini | 1.4 ila 10.3 bar (20 ila 150 psig) |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 80°C (-40°F ila 176°F) |
| İletişim Protokolü | Hart 6/7 |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Oluklu kutu + ahşap sandık + koruma |
| Teslim süresi | 60-75 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 1000 adet |
| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Çin |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -45~566°C |
|---|---|
| Operasyonel basınç aralığı | PN16-420 |
| Bağlantı Noktası Boyutu | 32-600 mm(1,26-23,62 inç) |
| Flanş Standardı | JIS B2201 JB/T79.1 ASME B16.5 HG20592 |
| Bağlantı türü | Flanş Kaynağı SW BW |
| Liman | çin'de ana limanlar |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Packing type: cardboard box Dimension: Weight: Approx. Ambalaj türü: karton kutu Boyut: Ağ |
| Yetenek temini | Ay başına 100 Set / Setler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Fisher |
| Valf gövdesi tasarım koşulları | PN16 |
|---|---|
| Boyut | 340*240*240mm |
| Ağırlık | 82kg |
| PMA - İzin verilen maksimum basınç | 16 bar g |
| TMA - İzin verilen maksimum sıcaklık | 220°C |
| Uygulama | LNG, Hava Ayrılması, Petrokimyasallar |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
| Basınç Değeri | ANSI 150 ~ 600, PN16 ~ 40 |
| Aktüatör | Çok yaylı pnömatik diyafram aktüatörü |
| Nominal boyut | DN80 ~ DN400 |
| Tedarik Havası | 2,5-10 bar |
|---|---|
| Hava çıkış kapasitesi | 60 m³/saat'e kadar (iki modüllü) |
| Koruma | IP66 |
| Ortam Sıcaklığı | -40 °C ila +85 °C |
| Konut | Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
| Bağlantı noktası | Çin'de ana Limanlar |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj tipi: karton kutu Boyut: Yaklaşık Ağırlık 2.7 kg (6 pound) |
| Yetenek temini | Ay başına 100 Set / Setler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Fisher |
| Ek | Boru veya duvar montajı |
|---|---|
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
| Çevre sıcaklığı | -40 … +60°C |
| Malzeme | çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kilo |