| Montaj Tipi | Döner veya doğrusal kontrol vanalarına doğrudan veya uzaktan montaj |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| Ürün adı | Döner tapa vanası DVGW MN ve DIN versiyon DN 25 - DN 200 vana boyutu astarsız |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Modeli | DVGW MN - pnömatik - DIN |
| Matrial | alaşımlı çelik |
| Vana stili | Döner tapa vanası |
| Ürün Adı | Rotork YT-1000R Electro-Pnömatik Valf Konumlandırıcıları |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| Baskı uygulamak | 1.4 ila 7 bar / 20 ila 102 psi |
| Hava Bağlantısı | RC 1/4, 1/4 Npt, G 1/4 |
| İngaress koruması | IP66 |
| Vana Çalıştırma | Manuel Sıfırlama, Solenoid - Doğrudan Etkili |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik |
| medya | Hava|Su |
| Boru / Liman Boyutu | 1/4 " |
| Liman tipi | Nptf |
| Tip | V Tipi kontrol küresel vana |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Karbon çelik, paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Döşeme Malzemesi | Paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Yüz yüze | ISA S75.04 (ANSI Sınıfı 150~600) |
| Conta Yüz Tipi | WF, WJ, RF, RTJ, FF |
| Tip | Üçlü ofset kelebek valfi |
|---|---|
| Boyut | 3" ~ 120" |
| Basınç Değeri | ANSI Sınıfı 150 ~ 2500 |
| Gövde Malzemesi | Karbon çeliği, paslanmaz çelik, dubleks çelik |
| Conta Halkası Yapısı | Metal grafit, metal PTFE, metal halka |
| Çalıştırma | Geri çekme yayı |
|---|---|
| sertifikalar | SIL yetenekli |
| Kontrol tipi | açık kapalı |
| Çalışma sıcaklığı | Kriyojenik |
| Güç kaynağı | Pnömatik |
| Modeli | Spirax sarco hv3 bronz gövdeli küre valfler buhar su yağı hava uygulamaları el çarkı ile |
|---|---|
| Bağlantı türü | 2 Tel |
| Çıkış Sinyali | 4 ~ 20 mA DC |
| Marka | spirax sarco |
| Otobüs/sensör | 4-20 mA Verici |
| Vana Çalıştırma | Manuel Sıfırlama, Solenoid - Doğrudan Etkili |
|---|---|
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik |
| medya | Hava|Su |
| Boru / Liman Boyutu | 1/4 " |
| Liman tipi | Nptf |
| Türü | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| Adedi | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |