| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Tork Aralığı | 10 Nm'den 32 000 Nm'ye kadar |
| Model numarası | SA/SAR/SAV/SAVR/SAEX |
| Dönüş açısı | min 2,5° maks 100° |
| Gövde tipi | Üst ve Alt Kılavuzlu Çift Oturmalı Glob Vanalar |
|---|---|
| Vücut Boyutu | 520C için 1-1/4" (25A) - 14" (350A); 530C için 3/4" (20A) - 8" (200A) |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150-600, JIS 10K-40K |
| Akışkan sıcaklık | -196°C ila +538°C |
| Bağlantılar | Flanşlı (RF RTJ), Alın Kaynaklı, Soket Kaynaklı |
| Input Signal | Electric |
|---|---|
| Operating Temperature | Standard Temperature, High Temperature |
| Power Source | Local |
| Communication Protocol | 4-20 mA HART |
| Diagnostics | Yes |
| Medya | Kimyasal sıvı |
|---|---|
| Gövde tipi | Eksantrik Segmental Küresel Vana |
| Vücut Boyutu | 1"(25A)~12"(300A) |
| Vücut Sınıfı | ANSI Sınıfı 150~600, JIS 10K~40K |
| Akışkan sıcaklık | -45~+400°C |
| Disk malzemesi | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı | -196 ila 425 °C / -320,8 ila 797 °F |
| Basınç Değeri | Sınıf 125 - Sınıf 300 |
| Yapı | Küresel Vana |
| Kaput malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Disk malzemesi | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı | -196 ila 425 °C / -320,8 ila 797 °F |
| Basınç Değeri | Sınıf 125 - Sınıf 300 |
| Yapı | Küresel Vana |
| Kaput malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Bağlantılar | flanşlı |
|---|---|
| sızıntı | 0.01% X Valf Nitelikli Kapasitesi |
| Nominal basınç | PN1.6~42MPa ANSI 150~2500LB |
| Zar | PFA, Yarı Saydam, Eriyik İşlenmiş |
| Temel hata | ±1% |
| Marka adı | Fisher |
|---|---|
| Model numarası | 630 serisi |
| Malzeme | Alüminyum / paslanmaz çelik |
| Mevcut Yapılar | bağımsız basınç regülatörü |
| Gövde Boyutu ve Uç Bağlantı Stili | 1/2NPT |
| Ürün Adı | Neles ND7000 Serisi Akıllı Valf Denetleyicisi |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| İletişim | HART |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teşhis | - Evet. |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 150 psig |
|---|---|
| Giriş sinyali | Pnömatik |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz |
| Ambalaj bilgileri | CARTONS |
| Ödeme koşulları | L / C, D / A, D / P, T / T |