| Besleme Gücü | Döngüyle çalışan, 4-20 mA |
|---|---|
| histerisiz | < %0,5 |
| Baskı uygulamak | 1 4 8 bar / 20-115 psi |
| Hava kalitesi | Acc. Acc. to ISO 8573-1 ISO 8573-1'e göre |
| Koruma sınıfı | IP66. Nema 4x |
| Tip | Pnömatik diyafram aktüatörü |
|---|---|
| İşletme baskısı | 3.0 - 4.2 Bar /44 - 60 psi |
| Çıkış | 1890 - 22800 N / 424 - 5125 lb.f |
| Seri | VD - Doğrusal tek oyunculuk |
| Sıcaklık aralığı | -55 ...+85 ° C / -67 ...+185 ° F |
| Kaput Tipi | Standart veya ısı dağılmış |
|---|---|
| Trim Tasarımı | Dengeli veya dengesiz |
| Akış Özellikleri | Eşit yüzde/doğrusal/hızlı açılış |
| Sızıntı derecesi | ANSI Sınıf IV-VI |
| Gürültü azaltma derecesi | IEC standartlarını karşılıyor |
| Warranty | 1 years |
|---|---|
| Customized support | OEM, ODM, OBM |
| Model Number | ND 9000 |
| Seal | NBR, EPDM, FKM |
| Minimum signal | 3.6 mA |
| Process/Valve Temperature Range | -196°C 至 +450°C 以上 |
|---|---|
| Linearity | ±0.5% To ±2.0% Of Span |
| Mounting | Direct Mount On Linear (stem) Or Rotary (ISO 5211) Actuators |
| Input/Output Connections | Conduit Entries Or Integral Connectors |
| Output Air Pressure | 0 To 100% Of Supply Pressure |
| Valf ebadı | 1 · 1½ · 2 · 2½ · 3 · 4 |
|---|---|
| Malzeme | ÇELİK |
| Basınç derecesi | Sınıf 125 Sınıf 150 Sınıf 300 |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kg |
| Koruma derecesi | IP 54 |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
|---|---|
| Dahili Empedans | 500Q(20mA DC) |
| Giriş hava basıncı aralığı | 0.14~0.7Mpa |
| Seyahat Menzili | 10~150mm (düz vuruş), 0~90°C (açısal vuruş) |
| Hava bağlantı boyutu | PT1/4, NPT1/4, G1/4 |
| Boyutlar | 2" - 48" |
|---|---|
| Derecelendirmeler | ASME 150 - 2500 veya API 3000 - 10 000 Talep üzerine daha yüksek basınç değerleri |
| Herşey | EN14382 sertifikalı (eski DIN3381) 2 saniyede tam kapanma |
| Diğer atamalar | Güvenlik kapatma sistemleri (SSD) Güvenlik Araçlı Sistem (SIS) Güvenlik Araçlı Fonksiyon (SIF) Aşırı |
| Ambalaj bilgileri | Talebe göre |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | SRD991 |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |