| Tork Aralığı | 10 Nm'den 32 000 Nm'ye kadar |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Korozyon Koruması | KS |
| Mühür koruması | IP68 |
| Daha uzun koşu için versiyon | S2 - 30 Dakika Görev |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
|---|---|
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Dönüş açısı | min 2,5° maks 100° |
|---|---|
| Model numarası | SA/SAR/SAV/SAVR/SAEX |
| Medya | gaz |
| Çıkış hızı | 4 ila 180 Rpm |
| Korozyon Koruması | KS |
| Medya | gaz |
|---|---|
| Çevre sıcaklığı | - 30 °C ile +70 °C arası |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Korozyon Koruması | KS |
| Garanti | 1 yıl |
| Ağırlık | Model varyantına bağlı olarak 2,25 kg ila 9.9 kg |
|---|---|
| Montaj Uyumluluğu | Döner/doğrusal aktüatörler |
| Protokoller | Hart 5/7, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Ortam sıcaklığı | -20 ° C ila +85 ° C (standart); -55 ° C'ye kadar seçenekler mevcuttur |
| Valf tipi | Kontrol valfi |
| Ürün adı | Kilitleme Valfı Koso CL-420 Kilit Vanası |
|---|---|
| Marka | Koso |
| Modeli | CL-420 |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Ürün adı | SVI2 21123121 konumlandırıcı ve 87/88 aktüatörlü Masonelian 21000 Serisi Glob Vanalar |
|---|---|
| modeli | 21000 |
| Boyut | 3/4" ila 8" |
| beslemek | PNÖMATİK |
| Marka | Masonel |
| Koruma sınıfı | IP66 |
|---|---|
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Teşhis | Evet |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Valf tipi | Diyafram valfi |
| Tip | Kelebek vana |
|---|---|
| Marka adı | Keystone |
| Model | F990 |
| Moq | 1 set |
| Boyut | DN15 ila DN300 |
| Ürün adı | Vana Kontrol Cihazları emerson TopWorx TVF, TVL TVH Vana Konumlandırıcıları |
|---|---|
| Marka | emerson TopWorx |
| model | TVF, TVL TVH |
| aile | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | konumlandırıcı |