| Sıcaklık aralığı | -320 ila +842 °F (-196 ila +450 °C) |
|---|---|
| ANSI Sınıfı | 150 ila 2500 |
| Isıtma Ceketi | SINIF 150 |
| Boyut | 1/2 |
| Garanti | 1 yıl |
| Valf Boyutu | DN 15'ten DN 50'ye |
|---|---|
| Port Boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| Aktüatör Malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Sıcaklıklar | -196 ° C ila 600 ° C (-321 ° F ila 1112 ° F) |
| Vana stili | Top Valfi |
| Bağlantı noktası | Çin'deki ana limanlar |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj tipi: karton kutu Boyut: Yaklaşık Ağırlık 3610J pozisyonerler: 2.5 kg (5.6 pound) 3620J pozi |
| Yetenek temini | 100 Takımları her Hafta |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Fisher |
| Bağlantı noktası | Çin'de ana Limanlar |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj tipi: karton kutu Boyut: Yaklaşık Ağırlık 3610J pozisyonerler: 2.5 kg (5.6 pound) 3620J pozi |
| Yetenek temini | Ay başına 100 Set / Setler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Fisher |
| Giriş | 4-20mA |
|---|---|
| Bağlantı | Flanş, Kelepçe, Diş, Akıl Sağlığı Konusu |
| Çevre sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Özel Destek | OEM |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Boyut | 1/2 |
|---|---|
| Isıtma Ceketi | SINIF 150 |
| Özel Destek | OEM |
| Basınç Değeri | Sınıf 125 ila 300 |
| Sıcaklık aralığı | -320 ila +842 °F (-196 ila +450 °C) |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
|---|---|
| Model numarası | SVI II |
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, Arızaya Karşı Güvenli, Döner ve Doğrusal |
| Doğruluk | +/- Yüzde 0,5 Tam Açıklık |
| El çarkı çalışması | Kılavuz |
|---|---|
| Dönüş açısı | min 2,5° maks 100° |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Medya | gaz |
| Model numarası | SA/SAR/SAV/SAVR/SAEX |
| Sertifikalar | ATEX, FM, IEC ve CSA Onayları. Kendinden Güvenli ve Tetikleyici Olmayan (Enerji Sınırlı) |
|---|---|
| Daha uzun koşu için versiyon | S2 - 30 Dakika Görev |
| Tork Aralığı | 10 Nm'den 32 000 Nm'ye kadar |
| El çarkı çalışması | Kılavuz |
| Çıkış hızı | 4 ila 180 Rpm |