| histerezis | <%0,5 |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Giriş sinyali | 4-20mA |
| Kullanımı | Kısıtlama Hizmeti |
| Garanti | 1 yıl |
| Besleme Ortamı | Hava, Aşındırıcı Olmayan Gaz |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Garanti | 1 yıl |
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
|---|---|
| İletişim Protokolü | HART, 4-20mA Analog |
| Teşhis | - Evet. |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Besleme Ortamı | Hava, Doğal Gaz, Azot |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Model numarası | DVC6200 |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Teşhis | - Evet. |
| Model numarası | DVC6200 |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Tip | Kollu Düzenleme Vanası |
|---|---|
| Boyut | 1-1/2" ~ 20" |
| Basınç Değeri | ANSI Sınıfı 150 ~ 2500 |
| Gövde Malzemesi | Karbon çelik, paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Döşeme Malzemesi | Paslanmaz çelik, alaşım çelik, dubleks çelik |
| Trim Tasarımı | 511GH Basınç Dengeli, 520D Çok Kademeli Basınç Düşürücü |
|---|---|
| Temel Özellik | Büyük Cv değeri ve mükemmel dinamik stabilite |
| Başvuru | Ağır hizmet ve yüksek basınç düşüşü hizmetlerine uygundur |
| 511GH Avantajı | Kararlı düzenleme için küçük çalıştırma kuvveti gerekir |
| 520D Avantajı | Kavitasyon önleme ve düşük gürültü performansı |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, PED, UL, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, ANZEx |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Model numarası | DVC2000 |
| Model numarası | SVI II |
|---|---|
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| doğrusallık | +/- Yüzde 1 Tam Ölçek |
| Alan Sınıflandırması | Patlama Dayanıklı, İçsel Güvenli, FISCO, Tip N, Alev Dayanıklı, Yanmaz FM için |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Model numarası | DVC6200 |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |