| Ürün adı | basınç kontrol valfi fisher HP diskli valf 667 aktüatörlü ve DVC6200 dijital konumlandırıcılı HPA aç |
|---|---|
| Marka | BALIKÇI |
| model | HP |
| Tehlikeli Alan Sınıflandırması | Ex h IIC Tx Gb |
| Kesinlik | 0.15 |
| Ürün adı | Pozisyonerli samson kontrol vanası 3766,3767 3241/3375 Elektrikli Kontrol Vanalı valf konumlayıcı |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Modeli | 3767 3766 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Ürün adı | KOSO kontrol vanası 510T 5200LA Diyafram tipi Aktüatör pnömatik vana ile Üst Kılavuzlu Tek Oturmalı |
|---|---|
| Marka | KOSO |
| modeli | 510T |
| aile | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | Küresel Vana |
| Features | Easy commissioning |
|---|---|
| Model numarası | flowserve Logix 520MD dijital konumlandırıcı |
| Communication Protocol | HART 5 or HART 7 |
| Mevcut montaj | Kayar sapı doğrusal; Çeyrek dönüş döner uygulamaları |
| Analog Input Signal | 4-20 mA DC |
| Ürün adı | BR 8a Pnömatik kontrol DN 15 ila DN 50 valf boyutu ve FISHER 3610JP valf pozisyoneri ile küresel van |
|---|---|
| Sürüm | DIN |
| Marka | Samson |
| Modeli | BR 8a - pnömatik - DIN |
| Matrial | alaşımlı çelik |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Vana Tipi | Kontrol vanası |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Ürün Adı | Uzak Montaj Dijital Valf Denetleyicisi |
| İletişim Protokolü | 4-20 mA HART |
| Ürün adı | Samson 73.3- pnömatik -DIN Pnömatik kontrol FISHER 3661 dijital vana konumlandırıcılı küresel vana |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Modeli | 73.3- pnömatik -DIN |
| Matrial | alaşımlı çelik |
| Vana tarzı | Küre vana |
| CV aralığı | 10 - 7000 |
|---|---|
| Valf ebadı | 2 "ila 24" (50 ila 600 mm) |
| GÖVDE TÜRÜ | çift koltuk küresi |
| model | 41005 Serisi Kafes Kılavuzlu Küresel Vanalar |
| Sıcaklık aralığı | -320 ° F ila + 1050 ° F (-196 ° C ila + 566 ° C) |
| Ürün adı | Vanessa Serisi 30.000 üzerinde tür, daha düşük valf ile sıkılık elde edilir nerede tercih edilen müh |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Modeli | 3260/3 - elektrik - DIN |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | Küresel Vana |
| Ürün Açıklaması | Kompakt, hafif, yüksek performanslı basınç düşürücü vanalar. |
|---|---|
| Basınç Ayar Aralığı | Mevcut aralıklar: 5-40 psi / 5-100 psi (0,35-2,8 bar / 0,35-7 bar). |
| Maksimum Giriş Basıncı Değeri | Maksimum 210 psi (1,5 MPa, 15 bar). |
| Filtre öğesi | Sinterlenmiş gözenekli polietilen, 5 mikron filtreleme derecesi. |
| Bağlantı | Standart 1/4 NPT veya Rc bağlantıları. |