| Özellik | Hızlı, Basit Yapılandırmayla Kolay Devreye Alma |
|---|---|
| Model numarası | Logix 520MD |
| Uygulama endüstrisi | Madencilik, Pulp ve Kağıt, Çelik ve Birincil Metaller, Gıda ve İçecekler, Mısır ıslak öğütme ve etan |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| histerezis | %0,2 |
| tip | 3720 |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
| Güvenlik Sertifikası | sıfır |
| Teşhis | Hayır |
| Giriş sinyali | Elektriksel |
| hava kapasitesi | 0 5 Nm3 /h @ 4 Bar (<0 3 SCFM @ 60 Psi) |
|---|---|
| Uyumluluk Gerilimi | 10 VDC |
| Türü | Dijital konumlandırıcı |
| Özellik | Hızlı, Basit Yapılandırmayla Kolay Devreye Alma |
| Hava tüketimi | 0,53 Nm3 /h @ 6 Bar (0,31 SCFM @ 87 Psi) |
| Product name | China Pneumatic Actuated Ball Valves with Tissin TS800 TS600 Valve Positioner and Norgren Filter Regulator |
|---|---|
| Brand | Tissin |
| Model | TS800 |
| Matrial | Alloy/Steel |
| Valve style | positioner |
| endüstriler | Güç,Kimyasallar,Su,Petrol ve Gaz,Genel Endüstriler,Madencilik |
|---|---|
| Giriş | 4-20mA |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Çevre sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| Ürün | pozisyoner |
| tip | 3661 |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 3-15 veya 6-30 psi, 0.2 -1.0 veya 0.4 -2.0 bar Pnömatik Sinyal |
| Güvenlik Sertifikası | sıfır |
| Teşhis | Hayır |
| Giriş sinyali | Pnömatik |
| Sıcaklık | -40 ° +85 ° |
|---|---|
| Uygulama | Sanayi |
| Aksiyon modu | Çift oyunculuk |
| Malzeme | Alüminyum/ paslanmaz çelik |
| Besleme Ortamı | Hava yağı gazı |
| Ürün Adı | Azbil AVP300/301/302 Akıllı Pnömatik Valf Konumlandırıcısı |
|---|---|
| Uygulanabilir aktüatör | Pnömatik tek ve çift oyunculuk, doğrusal ve döner hareket aktüatörü |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| İletişim sistemi | Hart6 İletişimi |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| Valf tipi | Doğrusal veya döner hareket kontrol valfi |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ± yüzde 0,3 Tam Açıklık |
| Gerekli terminal voltajı | 20mA'da 9 VDC |
| Güç Kaynağı | 4-20mA |
| Minimum akım sinyali | 3.2mA |
| Kalibrasyon | Sahada Ayarlanabilir (sıfır, Aralık, Eylem) |
|---|---|
| Tip | Elektro-Pnömatik / Pnömatik Valf Konumlandırıcı |
| Proses/Vana Sıcaklık Aralığı | -196°C ila +450°C |
| Çıktı hava basıncı | Besleme Basıncının %0 ila 100'ü |
| Giriş/Çıkış Bağlantıları | Boru Girişleri veya Entegre Konnektörler |