| Adı | 301R Aside Dayanıklı Küresel Vana KOSO kontrol vanası için Flowserve APEX9000 serisi pozisyoner ile |
|---|---|
| Türü | 301R |
| Tam delik boyutu | 1 "(25A) - 2 1/2" (65A) |
| Azaltılmış delik boyutu | 3 "X 2 1/2" ila 4 "X3" |
| Sıvı sıcaklığı | -0 ila +100 ° |
| Adı | 3582I valf konumlandırıcılı Valve FR Serisi Geri Basınç Valfleri |
|---|---|
| Marka | nakit |
| Modeli | FR Serisi |
| Bağlantılar | Dişli NPTF |
| Çalışma sıcaklığı | Kriyojenik |
| ad | 4763 ve 4763-0 Serisi ve Tip 4763-1 4763-8 4673/6116 4765 Elektropnömatik Konumlayıcılar |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| model | 4763-0 ve 4763-1 4763-8 4673/6116 4765 |
| Çalışma aralığı | -10 ile +% 114 arası |
| Voltaj | 24VDC |
| Ürün adı | Samson Pnömatik Akıllı Pozisyoner 3730-31001, Çin marka kontrol valfi ve 4746 limit anahtarları ile |
|---|---|
| Marka | SAMSON |
| Modeli | 4746 |
| malzeme | Alüminyum / paslanmaz çelik |
| Vana stili | limit anahtarları kutusu |
| Adı | 301K / 332K kontrol vanası düz vana aracılığıyla Flowserve 3800 serisi pozisyoner ile vanalar koso i |
|---|---|
| Türü | 301K |
| Tam delik boyutu | 1/2 "(15A) ila 16" (400A) |
| Azaltılmış delik boyutu | 4 "x3" ila 18 "x 16" |
| Puan | ANSI Sınıfı 150 ila 300, JIS 10K ila 40K |
| Vana tipi | küresel vana |
|---|---|
| Adı | Flowserve küresel vanalar paslanmaz çelik vana AKH2 Koso EP800 serisi vana pozisyoner ile kontrol va |
| Modeli | AKH2A |
| Alt-Tip | astarlı |
| boyutları | DN 15 ila 350 NP ila 14 |
| ad | Flowserve küresel vanalar, Koso 220C vana konumlayıcılı paslanmaz çelik vana AKH7-KP kontrol vanası |
|---|---|
| Marka | ATOMAC |
| model | AKH7-KP |
| Alt Tipi | astarlı |
| Valf tipi | Küresel vana |
| Adı | 210E / 220E KOSO kontrol vanası için Flowserve 3400 serisi pozisyoner ile eksantrik segman küresel v |
|---|---|
| Türü | 210E / 220E |
| Vücut büyüklüğü | 1 "(25A) - 12" (300A) |
| Vücut değerlendirmesi | ANSI Sınıf 150 ila 600, JIS 10K - 40K |
| Rangeability | 100: 1 |
| Adı | 710E / 720E eksantrik PARA-SEAL KOSO kontrol vanası kelebek vana için Flowserve LOGIX 420 serisi poz |
|---|---|
| Bağlantılar | Gofret türü |
| Türü | 710E / 720E |
| Vücut büyüklüğü | 3 "(80A) - 24" (600A) |
| Vücut değerlendirmesi | ANSI Sınıfı 150 ila 300, JIS 10K - 20K |
| Adı | Valf Tip KP Geri Basınç Valfleri, DVC6200 valf pozisyoneri ile |
|---|---|
| Marka | nakit |
| Modeli | KP |
| Bağlantılar | Dişli NPTF |
| Stil | Pilot-Çalışan |