| tip | 3610J |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 3-15 veya 6-30 psi, 0,2 -1,0 veya 0,4 -2.0 bar, pnömatik sinyal |
| Güvenlik Sertifikası | sıfır |
| Teşhis | Hayır |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| İsim | Çin Rotork Aktüatörlü Pnömatik Kontrol Vanası Dvc2000 Konumlandırıcı 67 |
|---|---|
| modeli | DVC2000 |
| Tip | Dijital Valf Kontrol Cihazı |
| Montaj tipi | Entegre Montajlı |
| teşhis | Evet |
| Doğal olarak güvenli | Sınıf 1, Bölge 0, AEx Ia IIC;Sınıf I Bölüm 1 Grup A,B,C,D |
|---|---|
| histerezis | %0,2 |
| Minimum Gerekli Çalışma Akımı | -20 °C ila +80 °C (-4 °F ila +178 °F) |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30 VDC |
| Ürün adı | Westlock döner konum, balıkçı EZ valfi için 2200 serisi ve 2600 serisi limit anahtarını izler |
|---|---|
| Marka | 2000 VE 2600 |
| Modeli | Westlock |
| Matrial | Alaşım/çelik |
| Valf stili | pozisyoner |
| Ürün | Dijital konumlandırıcı |
|---|---|
| Baskı uygulamak | 150 PSI |
| Çevre sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| endüstriler | Güç,Kimyasallar,Su,Petrol ve Gaz,Genel Endüstriler,Madencilik |
| histerezis | %0,2 |
| Ürün Adı | Stoklu Samson 3730 3731 Vana Konumlayıcılı ve 3963 Solenoid Vanalı Çin Üretimi Pnömatik Kontrollü Kü |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Model | 3730 3731 Vana Konumlayıcı |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| tork | 34~13500Nm |
| endüstriler | endüstriler |
|---|---|
| Giriş | 4-20mA |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Model numarası | Logix 3200MD |
| Türü | Dijital konumlandırıcı |
| Flowserve Foxboro Vana Konumlandırıcı 3200MD, Kelebek Kontrol Vanası ve 67CFR Filtre Regülatörü AS i | OEM |
|---|---|
| endüstriler | Güç,Kimyasallar,Su,Petrol ve Gaz,Genel Endüstriler,Madencilik |
| Nominal Çap | 2.5 |
| Ürün | Dijital konumlandırıcı |
| Çevre sıcaklığı | -20°C ila +60°C |
| tip | 3725 Elektropnömatik konumlandırıcı |
|---|---|
| referans değişkeni | 4 ila 20 mA |
| Seyahat | 5 ila 50 mm |
| Açılma Açıları | 24 ila 100 ° |
| Minimum akım | 3,8 mA |
| histerezis | ≤ %1,0 |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Karar | ≤ %0,25 |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Elektriksel bağlantı | 1/2-14 NPT Boru Bağlantısı |