| Giriş sinyali | Elektrikli |
|---|---|
| Uyumluluk Gerilimi | 10 VDC |
| Doğal olarak güvenli | Sınıf 1, Bölge 0, AEx Ia IIC;Sınıf I Bölüm 1 Grup A,B,C,D |
| Ürün | pozisyoner |
| Türü | Dijital konumlandırıcı |
| Durum | Yeni ve Menşei |
|---|---|
| Ürün | Dijital konumlandırıcı |
| Model numarası | Logix 3200MD |
| Türü | Dijital konumlandırıcı |
| Özel Destek | OEM |
| Ürün Türü | Valf Konumu |
|---|---|
| Duyarlılık | Arzda %10'luk Bir Değişim |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Model numarası | dvc6200f |
| Çalışma koşulları | Gaz: T6 Toz: T82 |
| Medya | Hava |
|---|---|
| Ürün Türü | Valf Konumu |
| Çalışma koşulları | Gaz: T6 Toz: T82 |
| En yüksek akım | 30 VDC Uyumluluk Voltajı |
| Malzemeler | Paslanmaz Çelik, Bakır, Pirinç, Düşük Bakır Alüminyum Alaşımı |
| Ürün Adı | Fisher DVC2000 Valf Konumlandırıcısı ve Çin Pnömatik Kontrol Valfı |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | - Evet. |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Besleme Ortamı | Hava, Aşındırıcı Olmayan Gaz |
| Gezinme türü | Lazer navigasyon |
|---|---|
| Minimum Gerekli Çalışma Akımı | -20 °C ila +80 °C (-4 °F ila +178 °F) |
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| Özellik | Hızlı, Basit Yapılandırmayla Kolay Devreye Alma |
| Ürün | pozisyoner |
| tip | 4763 Elektropnömatik konumlandırıcı |
|---|---|
| Kontrollü değişken (hareket aralığı) | 7,5 ila 60 mm, kol uzatmalı: 7,5 ila 90 mm |
| kullanım | Kısma servisi |
| ek | Lineer aktüatör, tek etkili |
| Kontrol döngüsü | 4 to 20 mA; 4 ila 20 mA; 0 to 20 mA; 0 ila 20 mA; 1 to 5 mA 1 |
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30 VDC |
|---|---|
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
| Nem | %0-100 Yoğuşmasız |
| İletişim Protokolü | HART |
| Kabuk malzemesi | Endüstriyel Alüminyum Muhafaza |
| Adı | Eletro-Pnömatik Pozisyoner ve vana pozisyoner fiyat EP1000 serisi koso vana pozisyoner |
|---|---|
| serisi | EP1000 |
| Giriş sinyali | 4 - 20mA DC |
| Konut malzemesi | Alüminyum alaşım |
| Hava besleme | 140 ila 700 KPa |
| ad | FlowTop kontrol vanalı dijital konumlayıcı LOGIX510si konumlandırıcı |
|---|---|
| Marka | LOGIX |
| model | LOGIX510si |
| Alt Tipi | Dijital |
| Hava Kapasitesi | 20,8 ila 30,6 Nm3 / s @ 4,1 bar |