| Model numarası | TZIDC-200 |
|---|---|
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |
| Aygıt Nesne Tipi | ABB TZIDC-200 V2.2-HART |
| Protokol | HART |
| türü | Dijital konumlandırıcı |
| Besleme Ortamı | Hava |
|---|---|
| Teşhis | Hayır |
| Güvenlik Sertifikaları | sıfır |
| Giriş sinyali | Elektrikli |
| Montaj Tipi | Aktüatöre Monte Edilmiş |
| 24424180 | Aktüatöre Monte Edilmiş |
|---|---|
| Besleme Ortamı | Hava |
| Garanti | 1 yıl |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, RCM |
| Alan Sınıflandırması | Alan Sınıflandırması |
| Ağırlık | 8,3 Pound (3,9 Kg) Alüminyum 20,5 Pound (9,3 Kg) Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| tekrarlanabilirlik | <%0,05 Tam Ölçek |
| Ev materyalleri | Döküm, Toz Boyalı Alüminyum, Paslanmaz Çelik |
| Model numarası | Logix 3200MD Dijital HART Konumlandırıcı |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 MA 10,0 ila 30,0 VDC |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Voltaj | 220V |
| Sıcaklık | -20~60°C |
| Ağırlık | 0.75kg |
| Adı | Hinese Marka Kontrol Vanası ve 4746 Limit Switchleri |
| Veri Arayüzü | kablolu |
|---|---|
| Alan Sınıflandırması | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Yangın Çıkarmaz, Toz |
| Model numarası | 3582/3582I |
| Ürün tarzı | Yeni |
| Ürün Adı | Valf Konumlandırıcı |
| Maksimum voltaj | 30,0 VDC |
|---|---|
| Uyumluluk Gerilimi | 10,0 VDC @ 20 MA |
| Tekrarlanabilirlik | <%0,05 Tam Ölçek |
| Model numarası | Logix 3200MD Dijital HART Konumlandırıcı |
| İletişim | HART Protokolü |
| Kasa/Kapak | Düşük Bakır ve Kromatlı Alüminyum, ASTM A360 |
|---|---|
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Giriş Gücü ve Sinyal | Giriş Gücü ve Sinyal |
| Garanti | 1 yıl |
| Çevre sıcaklığı | –40 ila 85ºC (-40 ila 185ºF) |
| Histerezis + Ölü Bant | +/- Yüzde 0,3 Tam Açıklık |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Özellikleri | Kolay, Basit, Doğru |
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| Güç kaynağı | 4-20mA |
| Malzemeler | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
|---|---|
| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
| hava besleme basıncı | Tek Etkili (1,4 ila 6,9 Bar), Çift Etkili (1,4 ila 10,3 Bar) |
| Hava dağıtımı | 280 SLPM @ 30psi |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |