| Güç Kaynağı | Yerel |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Ürün | Dijital konumlandırıcı |
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
|---|---|
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Besleme Ortamı | Hava, Aşındırıcı Olmayan Gaz |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 101 psig |
| Kv Akış Faktörü (m3/saat) | 0,3 M3/saat |
|---|---|
| Gövde malzemeleri | Pirinç ve paslanmaz çelik |
| Katalog numarası | 8262H202 / 8262H208 |
| Delik Boyutu (mm) | 2,4 mm/3,2 mm/ 4 mm/5,6 mm/7 mm |
| Maks. sıvı sıcaklığı °C | AC/DC |
| Pozisyon Kontrolü | Kısma Kontrolü, Açık/Kapalı |
|---|---|
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Durum | Yeni ve Menşei |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, TIIS, Doğal Gaz Sertifikalı |
| Garanti | Bir Yıl |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
|---|---|
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Duyarlılık | ±%0,2 FS |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 MA 10,0 ila 30,0 VDC |
| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik, karbon çelik, dökme demir |
| Koruma derecesi | IP 54 |
|---|---|
| Ürün Adı | Samson 4763 Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| histerezis | <%0,5 |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Alüminyum |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün | Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| Kullanımı | Zorlu Transit Süreleri ve Ortam Koşulları |
| Tip | Yüksek basınçlı açı kontrol valfi |
|---|---|
| 500A Tasarım | Üstten Kılavuzlu Tek Yataklı Dengesiz Fiş |
| 510A Tasarım | Çok Kademeli Fiş Basıncı Dengeli Trim |
| Aktüatör Uyumluluğu | Çok yaylı pnömatik aktüatörler |
| Başvuru | Yüksek sıcaklık, yüksek basınç, yüksek fark basınçlı sıvılar |
| Giriş sinyali | 4-20mA |
|---|---|
| Özel Destek | OEM |
| Sinyal basıncı | Maks. 0 ila 6,0 Bar |
| Kullanımı | Kısıtlama Hizmeti |
| Malzeme | Alüminyum |
| Kullanımı | Zorlu Transit Süreleri ve Ortam Koşulları |
|---|---|
| Ürün | Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| Malzeme | Alüminyum |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Ürün Adı | Şimşon 3767 |