| Maksimum Acil Çıkış Basıncı | Çıkış basıncının üzerinde 150 psi / 10,3 bar |
|---|---|
| Yaklaşık Ağırlıklar | 0,5 kg-1,8 kg |
| Sıcaklık Yetenekleri | -40 ila 180°F / -40 ila 82°C |
| Gövde Boyutu ve Uç Bağlantı Stili | 1/2 NPT / 1/4 NPT |
| Malzeme | Alüminyum/Paslanmaz Çelik |
| türü | Dijital konumlandırıcı |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Uygulama | Elektropneumatik Valf Yerleştiricisi |
| Aygıt Nesne Tipi | SIPART PS2 Valve Positioner |
| Protokol | HART |
| Model Number | 3730-3 Samson Valve Positioner |
|---|---|
| Media | Gas |
| Temperature | ≤0.15 %/10 K |
| Static destruction limit | 100 MA |
| Hysteresis | ≤0.3 % |
| Sapma | % ≤ 1 |
|---|---|
| Model numarası | 3730-3 Samson Valf Konumlandırıcı |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Statik yıkım sınırı | 100mA |
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
| Ürün adı | Rotork YTC akıllı elektro pnömatik konumlandırıcı YT-3300 YT-3350 valf konumlandırıcı kontrol valfi |
|---|---|
| Marka | ROTORK YTC |
| Modeli | YT-3300 YT-3350 |
| Yuva, Ana Valf | CTFE, Vespel SP21 |
| Bonnet, Arka kapak, Gövde | Pirinç, 303 Paslanmaz Çelik, 316 Paslanmaz Çelik |
| ad | Azbil VPP03 kontrol vanası konumlayıcı ile Flowserve küresel vanalar AKH8 kontrol vanası |
|---|---|
| Marka | ATOMAC |
| model | AKH8 |
| Alt Tipi | astarlı |
| Valf tipi | Küresel vana |
| ad | Flowserve küresel vanalar Azbil AVP700 kontrol vanası konumlandırıcılı DUBALL DL kontrol vanası |
|---|---|
| Valf tipi | Küresel vana |
| model | DUBALL DL |
| Marka | KAF |
| Alt Tipi | yüzen |
| Ürün adı | 3256 pnömatik Kontrol Globe vana NPS ½ - NPS 12 DVC FISHER DVC6200 dijital vana konumlandırıcı ile v |
|---|---|
| Marka | Samson |
| Modeli | 3256 pnömatik Kontrol |
| Matrial | alaşımlı çelik |
| Vana stili | Küresel vana |
| Adı | Flowserve küresel vanalar FK76M 3400MD kontrol vanası konumlandırıcılı kontrol vanası |
|---|---|
| Vana tipi | küresel vana |
| Modeli | VB2 ve VB3 |
| Marka | Valbart |
| Alt-Tip | Trunnion-Monteli |
| nominal çap | DN15~DN600 |
|---|---|
| Temel hata | ±1% |
| Zar | PFA, Yarı Saydam, Eriyik İşlenmiş |
| İçsel Özellikler | Doğrusal |
| Kontrol sinyali | 4-20mA |