| Türü | Dijital Valf Konumlandırıcı |
|---|---|
| Minimum akım sinyali | 3,2 mA |
| Teşhis | Standart Tanılama, Gelişmiş Tanılama |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Ürün adı | ROTORK YTC akıllı pozititioner ytc 3300 serisi pozisyoner ile elektrikli kontrol vanası pnömatik kon |
|---|---|
| Marka | ROTORK |
| model | YT-3300 |
| matrial | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | Pozisyoner |
| Ürün adı | Flowserve 3200MD valf konumlayıcı ve balıkçı 67CFR filtre regülatörü ile Çin marka Wuzhong diskli va |
|---|---|
| Modeli | Küresel Vana |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık |
| Basınç | Yüksek Basınç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ila 55 ° C (-4 ila 122 ° F) |
| Ürün adı | Azbil akıllı pnömatik konumlandırıcılar AVP300/301/302 konumlayıcı |
|---|---|
| Marka | AZBİL |
| Modeli | AVP300/301/302 |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | pozisyoner |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
|---|---|
| Statik yıkım sınırı | 100mA |
| Sapma | % ≤ 1 |
| Özellik | Neles Kontrol Vanası Neles Pozisyoner |
| Özel Destek | OEM |
| Özellik | Neles Kontrol Vanası Neles Pozisyoner |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık, Normal Sıcaklık |
| Uygulama | ENDÜSTRİ |
| Özel Destek | OEM |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Kullanımı | Zorlu Transit Süreleri ve Ortam Koşulları |
| Ürün | Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| oyunculuk | Tek oyunculuk veya Çift oyunculuk |
| Teşhis | Olmadan |
|---|---|
| Ürün Adı | Şimşon 3767 |
| Ürün | Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kullanımı | Zorlu Transit Süreleri ve Ortam Koşulları |
| Teşhis | Olmadan |
|---|---|
| Ürün | Elektropnömatik Konumlandırıcı |
| Ürün Adı | Şimşon 3767 |
| Malzeme | Alüminyum |
| Özel Destek | OEM |
| Teşhis | Olmadan |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| İletişim | Olmadan |
| oyunculuk | Tek oyunculuk veya Çift oyunculuk |
| Ürün | Elektropnömatik Konumlandırıcı |