| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teşhis | Evet |
| Tedarik gücü | Döngüden güç alan, 4-20 mA |
| Uygulama | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Alaşım |
| Medya Sıcaklık | yüksek sıcaklık |
| Basınç | yüksek basınç |
| Güç | hidrolik |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
|---|---|
| Marka adı | AUMA |
| El çarkı | Manuel Çalıştırma İçin El Çarkı |
| Tekrarlanabilirlik | <%0,5 |
| doğrusallık | <%0,4 |
| Menzil | 14" - 120" (355 - 3048 mm) |
|---|---|
| Gövde Malzemeleri | karbon çelik; paslanmaz çelik; krom-moly |
| Yer değiştirici malzemeler | paslanmaz çelik; istek üzerine diğer malzemeler |
| Tork Tüpü malzemeleri | İnkonel; paslanmaz çelik diğer malzemeler talep üzerine |
| Tip | Dijital Seviye Transmitteri |
| Vana boyutu | DN 25 ila 250 NPS 1 ila 10 |
|---|---|
| Malzeme | çelik |
| Anma Basıncı | PN 10 ila PN 40 CL 150 ve 300 |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kg |
| Orta Sıcaklık Aralığı | –100 ila +400 ° C –148 ila +752 ° F |
| Ürün Adı | Neles ND7000 ND9000 Ntelligent Valf Denetleyicisi |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| İletişim | HART, FOUNDATION Fieldbus, Profibus PA |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teslim süresi | 90 iş günü |
| Görev türü | SA: S2 - 15/30 dk; SAR: S4 - %25/50, S5 - %25 |
|---|---|
| Tork aralığı | İsim plakasına bakın (ayarlanabilir açma) |
| Çıkış Hızı | İsim plakasına bakın |
| Strok Başına Dönüş | 1-500 (standart); 5.000'e kadar (seçenek) |
| Isıtıcı gücü | 12,5-25 W (110-400 VAC) |
| Uygulama | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Alaşım |
| Medya Sıcaklık | yüksek sıcaklık |
| Basınç | yüksek basınç |
| Güç | hidrolik |
| Gövde malzemesi | Alüminyum |
|---|---|
| Max. Maks. Fluid and Ambient Temp°C Akışkan ve Ortam Sıcaklığı ° C | 52 ° C |
| Çalışma Basıncı Farkı (bar) | 0.34 ~ 3.4 bar |
| Gerilimi (V) | DC (=) : 24V;AC (~) : 110V/50Hz-120V/60Hz; DC (=): 24V; AC (~): 110V / 50Hz-120V / 60Hz; |
| Delik Boyutu (mm) x | 19 mm ~ 76 mm |
| Ortam bağıl nemi | ≤93% bağıl nem |
|---|---|
| Bağlantı türü | Flanş, iplik |
| Kontrol sinyali | 4-20mA/0-10V |
| pozisyoner | İsteğe bağlı |
| Nominal çap | DN15 - DN600 (½ ″ –24 ″) |