| Teşhis | Evet |
|---|---|
| İnşaat malzemeleri | Bakırsız Alüminyum Muhafaza |
| Çalışma Sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
| Pnömatik Eylem | Tek veya Çift Etkili, arıza korumalı/Döner ve doğrusal |
| Arz basıncı (tek etkili) | 20 ila 100 psi maksimum (1.4 ila 6.9 bar) |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı (kutup versiyonu) | -53 ... +85 °C / -63 +185 °F |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Tedarik gücü | Döngüden güç alan, 4-20 mA |
| Measuring Cell | 400 Mbar...10 Bar (6 Psi...150psi) |
|---|---|
| Diagnostics | Basic Diagnostics, Loop Integrity |
| Akış Özellikleri | Doğrusal, Eşit Yüzde, Hızlı Açılış |
| Protection | IP65/IP67 |
| Basınç Değeri | 150 - 600psi |
| Teslim süresi | 90 iş günü |
|---|---|
| Payment Terms | T/T |
| Yetenek temini | Yıllık 500'den fazla birim |
| Marka adı | Fisher |
| Model Number | 3582i |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Onaylar | Ex ia / Ex nA: ATEX, IECEx, INMETRO |
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap sandık + koruyucu ambalaj |
| Baskı | Özelleştirilmiş baskı yapabilir |
|---|---|
| Ürün Boyutu | Diğerleri |
| Verim | 3 Gb/sn |
| Renk | RGBW |
| Maksimum erişim | 2700MM |
| Çalışma yarıçapı | 819 mm |
|---|---|
| Ürün Özellikleri | Diğerleri |
| Verim | 3 Gb/sn |
| Erişim | 3153,7 mm |
| Boyut | özel |
| Menzil | 14" - 120" (355 - 3048 mm) |
|---|---|
| Gövde Malzemeleri | karbon çelik; paslanmaz çelik; krom-moly |
| Yer değiştirici malzemeler | paslanmaz çelik; istek üzerine diğer malzemeler |
| Tork Tüpü malzemeleri | İnkonel; paslanmaz çelik diğer malzemeler talep üzerine |
| Tip | Dijital Seviye Transmitteri |
| Uygulama | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Alaşım |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Basınç | Yüksek basınç |
| Güç | Hidrolik |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC, HART 7 iletişimi |
|---|---|
| Pnömatik Çıkış | Tek/çift etkili mevcut |
| Akış kapasitesi | 12,7 Nm³/saat'e (450 scfh) kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila +85°C (-40°F ila +185°F) |
| Muhafaza derecesi | IP66 |