| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj türü: karton kutu Boyut: Ağırlık: Yaklaşık. 3582: 2,5 kg/set (5,5 pound) 3582i: 3,6 kg/s(8 p |
| Yetenek temini | Haftada 100 Set/Set |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Fisher |
| Hava besleme baskısı | 1.4 - 7.0 bar (20 - 100 psi) |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -30 ~+80 ℃ (-22 ~+176 ° F) |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Min./ Max.Current | 3.6 Ma/ 50 Ma |
| Vücut malzemesi | Alüminyum |
| İletişim Protokolü | Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 PSI |
| medya sıcaklığı | Normal sıcaklık, orta sıcaklık, düşük sıcaklık, yüksek sıcaklık, diğer |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Tedarik baskısı | 0,14 ila 0,7 MPa= 1,4 ila 7 bar = 20 ila 102 psi |
|---|---|
| İngaress koruması | IP66 |
| Ağırlık | 2,7 kg/2,8 kg |
| Akış kapasitesi | 80 LPM (SUP = 0.14 MPa) 2.83 CFM (SUP = 20 psi) |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.5 FS |
| Yük empedansı | ≤ 8,2V |
|---|---|
| Histerezis | % ≤ 0,3 |
| Hassasiyet | ≤ %0,1 |
| İzin verilen ortam sıcaklığı | -20 ila +80 °C, metal kablo rakorlu -40 ila +80 °C |
| Çıkış Sinyali | 4 ila 20 mA |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
|---|---|
| Hava Besleme Basıncı | 140 ila 700 kPa |
| İletişim sistemi | Yalnızca HART6 iletişimi |
| Kesinlik | ±%1,0 FS |
| Ortam Sıcaklığı | -40 ila +80°C |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
|---|---|
| Hava Besleme Basıncı | 140 ila 700 kPa |
| İletişim sistemi | Yalnızca HART6 iletişimi |
| Kesinlik | ±%1,0 FS |
| Ortam Sıcaklığı | -40 ila +80°C |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Özellik | SIL 2 onaylı cihaz |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Muhafaza | Alüminyum, IP66 / NEMA 4X |
|---|---|
| Aktüatör Tipi | Tek etkili |
| Giriş sinyali | HART 7 ile 4-20 mA |
| Strok Aralığı (Doğrusal) | 3-130mm |
| Dönüş Aralığı (Kısmi turlu) | 30-100° |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma Hart |
|---|---|
| Koruma | IP66 |
| Hava besleme baskısı | 1,4 ila 7,0 bar |
| Valf konumlandırıcısının ağırlığı | 2,5 kg (5,5 lb) |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |