| Giriş basıncı | 1,4...6 bar |
|---|---|
| Çalışma için ortam hava sıcaklığı | -40...80 °C (-40...176 °F) |
| İletişim limanı protokolü | HART, 4...20 mA Profibus FOUNDATION fieldbus |
| IP koruma derecesi | IP66 |
| Maksimum Basınç | 6bar ,90psi |
| Model numarası | Masoneilan SVI1000/SVI2/SVI3 |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum/ paslanmaz çelik |
| Alt Tipi | Dijital |
| Marka adı | Masoneilan |
| İletişim Modu | HART7 |
| Model numarası | 4700E/SVI2/SVI3 |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum/ paslanmaz çelik |
| Alt Tipi | Dijital |
| Marka adı | Masoneilan |
| İletişim Modu | HART7 |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 mA ,10,0 VDC artı hat kayıpları |
|---|---|
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma |
| Uyumluluk Gerilimi | 10 - 32 VDC @ 20 mA |
| Etkili Direnç | 500 Ω @ 20 mA Tipik |
| İletişim | HART protokolü (yalnızca Logix 382X-) |
| Tedarik medyası | Hava, Doğal Gaz |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| İletişim Protokolü | Hart |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Sertifikalar | ATEX, KESİCİ, PED |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 3-15 veya 6-30 psi, 0,2 -1,0 veya 0,4 -2,0 bar Pnömatik Sinyal |
| Teşhis | HAYIR |
| Giriş sinyali | Film, Müzik, Haber |
| Maksimum çıkış basıncı | 50 psi |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 mA ,10,0 VDC artı hat kayıpları |
|---|---|
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma |
| Uyumluluk Gerilimi | 10 - 32 VDC @ 20 mA |
| Etkili Direnç | 500 Ω @ 20 mA Tipik |
| İletişim | HART protokolü (yalnızca Logix 382X-) |
| Sıcaklık aralığı | -196 ° C ila +343 ° C; Varilog: -29 ° C ila +343 ° C |
|---|---|
| Basınç Değerleri | ANSI 150-1500 (flanş), ANSI 150-2500 (flanşissiz/dişli) |
| Koşullar | Yeni |
| Aktüatör | Yay Diyaframı (Doğrudan/Ters Eylem) |
| Başvuru | Düşük Akış Uygulamaları |
| Tedarik baskısı | 0,14 ila 0,7 MPa= 1,4 ila 7 bar = 20 ila 102 psi |
|---|---|
| İngaress koruması | IP66 |
| Ağırlık | 2,7 kg/2,8 kg |
| Akış kapasitesi | 80 LPM (SUP = 0.14 MPa) 2.83 CFM (SUP = 20 psi) |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.5 FS |
| Giriş sinyali | 30 VDC ile 4 ila 20 mA DC sabit akım |
|---|---|
| Tedarik baskısı | Aktüatör gereksiniminin 0,3 bar (5 psi) üzerinde |
| Tedarik Ortamı | Hava veya Doğal Gaz |
| Bağımsız Doğrusallık | Çıkış sinyali aralığının ± yüzde 2'si |
| Histerezis | Açıklığın yüzde 0,6'sı |