| Operasyonel basınç aralığı | 16 bar'a kadar |
|---|---|
| Medya | Yağ ve Su |
| Çalıştırma türleri | 24 VDC,110/120 VAC,200/240 VAC |
| Flanş Tipleri | ANSI, PN, JIS |
| Maksimum Akış | 3.170 GPM |
| Hava Akış Kapasitesi | 0,6 bar çıkışta 2,0 m³/saat |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC (isteğe bağlı 0-20 mA) |
| Pnömatik Bağlantı | 1/4 NPT / G1/8 |
| Ortam Sıcaklığı | -20 °C ila +70 °C |
| Ağırlık | Yaklaşık. 0,35 kilo |
| Hava Akış Kapasitesi | 0,6 bar çıkışta 2,0 m³/saat |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC (isteğe bağlı 0-20 mA) |
| Pnömatik Bağlantı | 1/4 NPT / G1/8 |
| Ortam Sıcaklığı | -20 °C ila +70 °C |
| Ağırlık | Yaklaşık. 0,35 kilo |
| Hava Akış Kapasitesi | 0,6 bar çıkışta 2,0 m³/saat |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC (isteğe bağlı 0-20 mA) |
| Pnömatik Bağlantı | 1/4 NPT / G1/8 |
| Ortam Sıcaklığı | -20 °C ila +70 °C |
| Ağırlık | Yaklaşık. 0,35 kilo |
| Ürün adı | 0.082 nm³/s @ 4.1 bar (0.048 SCFM @ 60 psi) |
|---|---|
| Hassasiyet | ≤ % 0.25 |
| İletişim | Hart 6 ve 7 |
| Çıktı hava kapasitesi | 20.8 nm³/s @ 4.1 bar (12.2 SCFM @ 60 psi) |
| Özelleştirilmiş destek | Oem |
| Tedarik baskısı | 1,4 ila 6 bar (20 ila 90 psi) |
|---|---|
| Perm. çalışma gerilimi | 9 ila 32 V DC, veri yolu hattı üzerinden güç kaynağı |
| Histerezis | % ≤ 0,3 |
| Hassasiyet | ≤ %0,1 |
| İzin verilen ortam sıcaklığı | -40 ila +80 °C, metal kablo rakorlu |
| Model numarası | Masoneilan SVI1000/SVI2/SVI3 |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum/ paslanmaz çelik |
| Alt Tipi | Dijital |
| Marka adı | Masoneilan |
| İletişim Modu | HART7 |
| Tekrarlanabilirlik | +/- %0,2 FS |
|---|---|
| Hava Tüketimi | 0,9 SCFM @ 20 psi |
| Valf Konumu Onayı | 4- 20mA çıkış izleme sinyali (giriş sinyaliyle aynı tip) |
| Tedarik baskısı | 20 ila 100 psi (filtrelenmiş, kuru, yağsız hava) |
| Hava bağlantıları | 1/4 "npt |
| Hava kapasitesi | 30,6 Nm3 /sa @ 4,1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ≤0 .25% |
| Hava Tüketimi | 0,082 - 0,637 Nm3 /h @ 4,1 bar (0,048 - 0,375 SCFM @ 60 psi) |
| Durum | Yeni |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Güç kaynağı | İki telli, 4-20 mA,10,0 ila 30,0 VDC |
|---|---|
| Uyumluluk Gerilimi | 10,0 VDC @ 20 MA |
| Etkili Direnç | 495 Ω @ 20 mA Tipik HART iletişimi etkinken 20 Ω ekleyin |
| İletişim | HART protokolü |
| Taşıma ve Depolama Sıcaklık Aralığı | -40° ila 176°F (-40° ila 80°C) |