| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Mevcut Yapılar | bağımsız basınç regülatörü |
| Basınç Kaydı | Dahili |
| Yaklaşık ağırlık | 1 Pound / 0,5 kg |
| Karakteristik | Kompakt |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Mevcut Yapılar | bağımsız basınç regülatörü |
| Basınç Kaydı | Dahili |
| Yaklaşık ağırlık | 1 Pound / 0,5 kg |
| Karakteristik | Kompakt |
| Kapatma Sınıfı | Sınıf IV (FCI 70-2) |
|---|---|
| Statik yıkım sınırı | 100mA |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Vana Tipi | Pnömatik |
| Sapma | % ≤ 1 |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20mA nominal |
|---|---|
| Maksimum hava besleme baskısı | 7Bar G |
| Minimum hava besleme baskısı | 1.4Bar G |
| Çalışma sıcaklığı | -10 ° C - 80 ° C |
| Minimum Giriş Sinyali (Döngü - Powered) | 3.6mA |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Onaylar | Hart, Profibus-Pa ve Foundation Fieldbus Networks için kullanılabilir |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Tork aralığı | 10 Nm - 4000 Nm (standart) |
|---|---|
| Hız Aralığı | 0,5 dev/dak ila 60 dev/dak (modele bağlı olarak) |
| Giriş Koruması | IP68 |
| Kontrol Gerilimi | 24V DC veya 230V AC |
| Ortam Sıcaklığı | -30°C ila +70°C (standart) |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 °C / -40 ... +185 °F |
|---|---|
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Aksiyon | Tek etkili veya çift etkili, doğrudan veya ters |
| Doğrusal (standart) | 5-120 mm / 0,2-4,7 inç |
| Montaj konumu | Dik, yoğuşma suyu drenajı aşağı doğru |
|---|---|
| İşletim Ortamı | Hava/Gaz/Sıvı |
| Vücut sitili | 2 yol |
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
| En yüksek akım | 30 VDC Uyumluluk Voltajı |
| Eylem yönü | Tersine çevrilebilir |
|---|---|
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 mA |
| histerezis | ≤0,3 % |
| Özel Destek | OEM |
| Medya | Gaz, buhar, su |
| Operasyonel basınç aralığı | ANSI150 - 1500 |
|---|---|
| Güç | Pnömatik |
| Tekrarlanabilirlik | % 0.1 |
| Port Boyutu | 1/8" NPT'li |
| Ambalaj bilgileri | Gerektiği gibi |