| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
|---|---|
| Depolama | –20 ila +70 °C |
| Yapı | Basınç Düşürücü |
| Versiyon | ANSİ |
| İsteğe bağlı solenoid valf | İle birlikte |
| Dönüş açısı | min 2,5° maks 100° |
|---|---|
| Versiyon | ANSİ |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| İsteğe bağlı solenoid valf | İle birlikte |
| Depolama | –20 ila +70 °C |
|---|---|
| Versiyon | ANSİ |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Kalan Parçalar | 300 Serisi Paslanmaz Çelik, Nitronic 60 |
| Depolama | –20 ila +70 °C |
|---|---|
| Versiyon | ANSİ |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Patlamaya dayanıklı tip | EX ia IIC T5/T6 |
| Kalan Parçalar | 300 Serisi Paslanmaz Çelik, Nitronic 60 |
| Aktüatör | Pnömatik diyafram aktüatörü (standart) |
|---|---|
| Koşullar | Yeni |
| Uygulama | Etilen, hava ayrımı, LNG sıvılaşma |
| Güç | Pnömatik |
| Uygulanabilir ortam | Su, yağ, sıvılaştırılmış gaz, vb. |
| Tork aralığı | 10 Nm - 4000 Nm (standart) |
|---|---|
| Hız Aralığı | 0,5 dev/dak ila 60 dev/dak (modele bağlı olarak) |
| Giriş Koruması | IP68 |
| Kontrol Gerilimi | 24V DC veya 230V AC |
| Ortam Sıcaklığı | -30°C ila +70°C (standart) |
| Sertifikalar | ATEX, CUTR |
|---|---|
| Teşhis(Fisher 377) | HAYIR |
| Giriş sinyali | Film, Müzik, Haber |
| Maksimum çıkış basıncı | 150 PSIG |
| Montaj Tipi | Aktüatör montajı |
| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | ÇİN |
| KVS katsayısı | 0,1 0,16 0,25 0,4 0,63 1,0 1,6 2,5 4,0 6,3 10 16 25 40 60 63 80 100 160 200 260 |
|---|---|
| Koltuk Ø [mm | 1 |
| Ortam sıcaklığı | -40… + 60 ° C |
| Malzeme | çelik |
| Yaklaşık ağırlık. | 1,8 kg |