| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
|---|---|
| Vücut tasarımı | Kısa Desen |
| Hava Temini | 1.4 ila 6.0 bar |
| EK | Boru veya duvar montajı |
| İşletim Ortamı | Hava/Gaz/Sıvı |
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
|---|---|
| Vücut tasarımı | Kısa Desen |
| Hava Temini | 1.4 ila 6.0 bar |
| EK | Boru veya duvar montajı |
| İşletim Ortamı | Hava/Gaz/Sıvı |
| doğal özellikleri | Doğrusal |
|---|---|
| Menşe yeri | Amerika |
| Model numarası | 4411 |
| Marka | Masoneilan |
| Ambalaj bilgileri | Dış ticaret için ahşap kutular, IPPC sterilize ahşap kutular ve ihracat gümrük muayenesi gerektirmey |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
|---|---|
| Sertifikalar | PED, CUTR, ATEX, CRN |
| Uygulama Senaryosu | Su, Buhar, Gaz vb. |
| Kritik Hizmet | Kirli Hizmet, Aşındırıcı |
| Çıkış karakteristiği | doğrusallık |
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
|---|---|
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Zar | PFA, Yarı Saydam, Eriyik İşlenmiş |
| Koltuk halkası tipi | Konik, O-ring ile kapatılmış |
| Malzeme | Sfero Sfero Döküm, Isıl İşlem Görmüş |
| Kontrol sinyali | 4-20mA |
|---|---|
| Malzeme | Sfero Sfero Döküm, Isıl İşlem Görmüş |
| Bağlantılar | flanşlı |
| Bağlantı Tipi | Flanş Tipi, İçten Dişli, Kaynaklı |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Çin |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Model numarası | DVC6200 |
| Fok | NBR, EPDM, FKM |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| Mod6524 184400el Numarası | 3582i |
| Fok | NBR, EPDM, FKM |
| Görev döngüsü | %100 sürekli değerlendirme |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| İşletim Ortamı | Hava/Gaz/Sıvı |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Dönüş açısı | min 2,5° maks 100° |
| Depolama | –20 ila +70 °C |