| Standart sıcaklık aralığı | -40° ila +85 °C / -40° ila +185 °F |
|---|---|
| Sıcaklık döngüsü/Kuru ısı | IEC 60068-2-2 |
| Nem Limitleri | IEC 60068-2-30'a göre |
| Aksiyon | Tek etkili, doğrudan veya ters |
| Seyahat Menzili | Doğrusal; 5...120 mm / 0,2...4,7 inç Döner; 30...160 derece. |
| İletişim Protokolü | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Hava Besleme Basıncı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Ürün adı | Yaklaşık. 0,4 kg/saat (1,4 barda) |
| Çıkış Sinyali | Pnömatik (aktüatöre) |
| Tedarik baskısı | 1,4-7 bar (20-100 psig) |
|---|---|
| Hava Tüketimi | Düşük güç, ≤ 0,08 Nm³/saat |
| Muhafaza derecesi | IP66 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila +85°C (-40°F ila +185°F) |
| Akış kapasitesi | 12,7 Nm³/saat'e (450 scfh) kadar |
| doğal özellikleri | bobinli |
|---|---|
| Model numarası | 221 |
| Marka | ASCO |
| Menşe yeri | Amerika |
| Ambalaj bilgileri | Dış ticaret için ahşap kutular, IPPC sterilize ahşap kutular ve ihracat gümrük muayenesi gerektirmey |
| Sertifikalar | CRN, CUTR, Kaçak Emisyon, PED, SIL özellikli |
|---|---|
| Kritik Hizmet | Gürültü Azaltma, Kavitasyon, Aşındırıcı, Düşük Akışlı, Aşındırıcı, Genel Hizmet |
| Akış Özellikleri | Eşit Yüzde, Doğrusal, Özel Karakterizasyon |
| Malzeme | Karbon Çelik, Paslanmaz, Dubleks, Alaşım |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Ürün adı | Fisher 4200 4210 4211 Elektronik Konum Vericisi |
|---|---|
| Marka | BALIKÇI |
| model | Fisher 4200 4210 4211 |
| Tehlikeli Alan Sınıflandırması | Ex h IIC Tx Gb |
| Kesinlik | 0.15 |
| Ürün adı | Rosement 248 644 3144 Stoklu Sıcaklık Transmitteri |
|---|---|
| modeli | 248 644 3144 |
| Basınç derecesi | Sınıf 125 ila Sınıf 300 |
| Marka | KUŞBURNU |
| beslemek | PNÖMATİK |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Normal Sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | T/T,L/C |
| Bağlantı Noktası Boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| Port Boyutu | 1/4 NPT |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hava, inert gaz, temiz su, hafif yağ |
| Maksimum Ortam/Ortam Sıcaklığı | 149 °F (65 °C) yaklaşık |
| Güç tüketimi | ~0,48 W (bobin için) |
| Güç Kaynağı / Bobin Gerilimi | 24 V DC nominal |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |