| Bağlantı noktası | Çin'de ana Limanlar |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj tipi: karton kutu Boyut: Ağırlık: Yaklaşık. 4.5kg / set |
| Yetenek temini | Ay başına 100 Set / Setler |
| Menşe yeri | Singapur |
| Marka adı | Fisher |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 - 100 ° |
| Malzeme | çelik |
| iletişim | HART® saha haberleşme protokolü |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | 67CFR |
| Baskı uygulamak | 0,3 ila 10,0 bar |
| Kararlı Durum Hava Tüketimi | 0,38 ila 1,3 m3/saat |
| Ağırlık | Alüminyum: 3,5 kg;Paslanmaz Çelik:8,6 kg |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Marka adı | Masoneilan |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Bağlantı noktası boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Bağlantı noktası boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| Sıcaklık aralığı | -196 ° C ila +343 ° C; Varilog: -29 ° C ila +343 ° C |
|---|---|
| Basınç Değerleri | ANSI 150-1500 (flanş), ANSI 150-2500 (flanşissiz/dişli) |
| Koşullar | Yeni |
| Aktüatör | Yay Diyaframı (Doğrudan/Ters Eylem) |
| Başvuru | Düşük Akış Uygulamaları |
| Port Boyutu | 1/4 NPT |
|---|---|
| Medya uyumluluğu | Hava, inert gaz, temiz su, hafif yağ |
| Maksimum Ortam/Ortam Sıcaklığı | 149 °F (65 °C) yaklaşık |
| Güç tüketimi | ~0,48 W (bobin için) |
| Güç Kaynağı / Bobin Gerilimi | 24 V DC nominal |
| Tip | Dengesizlik fişi tipi |
|---|---|
| Vücut Boyutu | 1/2"--8" (15A~200A DN15~DN200) |
| Fiş Formu | P-port tek kişilik oturmalı, Q-port tek oturmalı, Doğrusal, Açma-kapama |
| Vücut Derecelendirmeleri | JIS 10K,20K,30K,40K; ANSI Sınıfı 150,300,600; PN 16,40,63,100 |
| Gövde ve Kaput Malzemesi | SCPH21/WC6, SCPH32/WC9 vb. alaşımlı çelikler |
| Çalışma sıcaklığı sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI başına% 0.05 |
| Yalıtım Direnci | % 50 rh'de 10 g'den fazla ohm |
| Hızlı geçici patlama | 2 KV'de etki yok |
| Bağıl Nem | % 10 ila 90 ikramiye |