| Boyut | 1 ”ila 12” (25 ila 300 mm) |
|---|---|
| Derecelendirmeler ve Bağlantılar Flanged | ANSI 600 - 2500 UNI -DIN 100 - 400; Kaynaklı: BW veya SW |
| Basınç derecesi | API 6A 10k veya 15k, 1 "ila 6" boyutlarında |
| Gövde malzemeleri | karbon çelik; paslanmaz çelik; krom-moly |
| Aktüatörler | Model 51/52/53 Pnömatik Piston; Model 87/88 Çoklu yaylı diyafram; silindir |
| Boyut | 1 ”ila 12” (25 ila 300 mm) |
|---|---|
| Derecelendirmeler ve Bağlantılar Flanged | ANSI 600 - 2500 UNI -DIN 100 - 400; Kaynaklı: BW veya SW |
| Basınç derecesi | API 6A 10k veya 15k, 1 "ila 6" boyutlarında |
| Gövde malzemeleri | karbon çelik; paslanmaz çelik; krom-moly |
| Aktüatörler | Model 51/52/53 Pnömatik Piston; Model 87/88 Çoklu yaylı diyafram; silindir |
| Model Adı | 377D, 377L,377U, 377CW Açma Vanası |
|---|---|
| Ağırlık | Alüminyum: 0,95 Kg Paslanmaz Çelik: 2,31 Kg |
| emniyet | SIL 3 Özelliği Exida Consulting LLC Tarafından Sertifikalandırılmıştır |
| Çalışma basıncı | 10,3 Bar (150 psig) |
| Garanti | 1 yıl |
| oyunculuk | Çift Oyunculuk veya Tek Oyunculuk |
|---|---|
| Geri bildirim | geri bildirimli veya geri bildirimsiz |
| İnme | strok aralığı |
| Ambalaj bilgileri | Fisher standart paketleme, Ağırlık: Yaklaşık. 3.5kg / set |
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ürün adı | Azbil gelişmiş basınç vericisi GTX200 GTX15F GTX30D GTX40D |
|---|---|
| Marka | Azbil |
| modeli | GTX200 GTX15F GTX30D GTX40D |
| aile | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | Basınç Transmitteri |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Yüksek Sıcaklık, Düşük Sıcaklık, Orta Sıcaklık |
| Boyut aralığı | DN50 ila 900 |
| Malzeme | Yumuşak ve Metal |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC2000 |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Montaj tipi | Entegre Montajlı |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özel Destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Port Boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
|---|---|
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Dönüş açısı | min 2,5° maks 100° |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Versiyon | ANSİ |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
|---|---|
| Kalan Parçalar | 300 Serisi Paslanmaz Çelik, Nitronic 60 |
| Sinyal İletişimi | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Sıcaklık aralığı | 0-200 Derece Fahrenheit |
| Versiyon | ANSİ |