| İletişim Protokolü | Hart 5 veya Hart 7 |
|---|---|
| Mevcut montaj | Kayar sapı doğrusal; Çeyrek dönüş döner uygulamaları |
| Analog Giriş Sinyali | 4-20 Ma DC |
| Besleme gerilimi | 8-30 VDC |
| Onaylar | FM; ATEX; IECEx |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| Valf ayar noktası | 4-20mA, 450 Ohm Giriş Direnci |
|---|---|
| Ev materyalleri | Alüminyum |
| delik | DN 4.0 |
| Tekrarlanabilirlik | ±%0,1 |
| Koruma derecesi | IP 54 |
| Giriş sinyali | Pnömatik |
|---|---|
| Montaj türü | Aktüatör montajı |
| Pozisyon kontrolü | Açık/kapalı |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |
| Maksimum çıkış basıncı | 150 PSIG |
| Ürün adı | Tescom regülatör 44-2200 Serisi basınç regülatörleri |
|---|---|
| Marka | TESKOM |
| Modeli | 44-2200 |
| Yuva, Ana Valf | CTFE, Vespel SP21 |
| Bonnet, Arka kapak, Gövde | Pirinç, 303 Paslanmaz Çelik, 316 Paslanmaz Çelik |
| Garanti Dönemi | 1 yıl |
|---|---|
| Kapatma Sınıfı | Sınıf IV (FCI 70-2) |
| Akış Özellikleri | eşit yüzde |
| Kritik Hizmet | Kirli Hizmet, Aşındırıcı |
| Valf Boyutu | NPS1, NPS2 |
| İçsel Özellikler | Doğrusal |
|---|---|
| Bağlantılar | flanşlı |
| Temel hata | ±1% |
| Malzeme | Sfero Sfero Döküm, Isıl İşlem Görmüş |
| Koltuk halkası tipi | Konik, O-ring ile kapatılmış |
| Nominal basınç | PN1.6~42MPa ANSI 150~2500LB |
|---|---|
| İçsel Özellikler | Doğrusal |
| Sıcaklık aralığı | −196 ila 400°C |
| Uygulama | Düşük Emisyon Bezi Paketleme |
| nominal çap | DN15~DN600 |
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
|---|---|
| Gövde tasarımı | Kısa Desen |
| Hava besleme | 1.4 ila 6.0 bar |
| Ek | Boru veya duvar montajı |
| İşletim Ortamı | Hava/Gaz/Sıvı |
| Bağlantı | 3/4 |
|---|---|
| Sertifika | CCC |
| Ürün adı | Fisher 2625 Serisi Hacim Artırıcılar |
| Valf tipi | Cilt güçlendiricileri |
| Packaging Details | 10X20X20 Cm |