| Muhafaza Malzemesi | Düşük bakırlı kromatlı alüminyum (ASTM A360) |
|---|---|
| Koruma Derecesi | IP66 / NEMA 4x |
| Ağırlık | 2 kg (4,5 Lb) |
| Giriş Gücü/Sinyal | 3,2-24 mA; Uyumluluk: 20 mA'da 9 VDC, 4 mA'da 11 VDC |
| İsteğe bağlı çıktılar | İki katı hal anahtarı (1A/30 VDC); 4-20 mA konum yeniden iletimi |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Koruma Sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Onaylar | Ex ia / Ex nA: ATEX, IECEx, INMETRO |
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap sandık + koruyucu ambalaj |
| Tedarik baskısı | Min 1,5 bar; maksimum 7 bar (101 psig) |
|---|---|
| Muhafaza derecesi | IP66 |
| Hava Tüketimi | 0,06-0,12 Nm³/saat |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 80°C (-40°F ila 176°F) |
| Güç kaynağı | 8,5-30 VDC |
| Model numarası | SVI2 |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 200 ° F (-50 ° C ila 93 ° C) |
| Göreceli nem | % 10 ila 90 ikramiye |
| Hızlı geçici patlama | 2 KV'de etki yok |
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma Hart |
|---|---|
| Koruma | IP66 |
| Hava besleme baskısı | 1,4 ila 7,0 bar |
| Valf konumlandırıcısının ağırlığı | 2,5 kg (5,5 lb) |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Operasyonel basınç aralığı | ANSI150 - 1500 |
|---|---|
| Port Boyutu | 1/8" NPT'li |
| Yapı | küre stili açı stili isteğe bağlı |
| Tekrarlanabilirlik | % 0.1 |
| Malzemeler | 316L |
| İletişim protokolü | HART7 |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC, 24 VDC |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| Medya tedariki | Hava veya Doğal Gaz |
| Çalışma sıcaklığı sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI başına% 0.05 |
| Yalıtım Direnci | % 50 rh'de 10 g'den fazla ohm |
| BAĞIL NEM | % 10 ila 90 ikramiye |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutular/Ahşap kasalar |
| Ağırlık | 3,5 kilo |
|---|---|
| Gerilim Beslemesi (maksimum) | 30Vdc |
| Minimum Gerekli Çalışma Akımı | 3,6 mA |
| Tekrarlanabilirlik | <% 0.25 |
| Giriş sinyali aralığı | 4 - 20 Ma Hart |