| Sıcaklık Aralığı | -40 ... +85 °C / -40 ... +185 °F |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus |
| Durum | Yeni |
| Ambalaj bilgileri | Gerektiği gibi |
| Güç kaynağı | 4-20 Ma |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı | -58 ila 185° F (-50 ila 85° C) |
| Teşhis | Evet |
| İletişim | Hart Revizyon 5 veya 7 Protokolü |
| Hava besleme baskısı | 20 ila 150 psi maksimum (1.4 ila 10.3 bar) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma |
|---|---|
| Tedarik baskısı | 1.4 - 7 bar (20 - 100 psi) |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila +85°C |
| Muhafaza koruması | IP66 / NEMA 4x |
| Tekrarlanabilirlik | ≤%0,5 |
| İletişim Protokolü | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | Evet |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| Model | SVI1000 |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Ahşap |
| Teslim süresi | 3-7gün |
| Ödeme koşulları | Akreditif, T/T |
| Yetenek temini | 999 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Ağırlık | 2 kilo |
| Sonlandırma | Vidalı tip terminaller |
| Opsiyonel Çıkış Sinyalleri | 4 ila 20 mA Pozisyon Yeniden İletimi |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| İletişim | HART |
|---|---|
| Teşhis | - Evet. |
| Durum | Yeni |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Model numarası | SVI2/SVI3/SVI1000 |
|---|---|
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 200 ° F (-50 ° C ila 93 ° C) |
| Göreceli nem | % 10 ila 90 ikramiye |
| Hızlı geçici patlama | 2 KV'de etki yok |
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Boyut | 1/4 NPT |
|---|---|
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| çalışma aralığı | -%10 ila +114 |
| Gerilim | 24vdc |
| Ambalaj bilgileri | Gerektiği gibi |
| GİRİŞ DİRENCİ | 400 Wmaks/20 mA |
|---|---|
| Onay Kuruluşları | Kendinden Güvenli CCC |
| Ağırlık | 1,7 kg (3,7 lb) |
| Titreşim özellikleri5 ila 400 Hz'de 2G | 5 ila 400 Hz'de 2G |
| Giriş | 4 ila 20 mA HART İletişimi |