| Teşhis | Evet |
|---|---|
| Montaj Tipi | Entegre monte edilmiş |
| Tedarik medyası | Hava, aşındırıcı olmayan gaz |
| İşlem kontrolü | Akış basıncı sıcaklığı seviyesi |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 - 100 ° |
| Malzeme | Alüminyum |
| iletişim | HART® saha haberleşme protokolü |
| Alan Sınıflandırması | ATEX Grup II Kategori 2 Gaz ve Toz, Grup II / III Kategori 2 Ekipmanı için CUTR |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 3-15 veya 6-30 psi, 0.2 -1.0 veya 0.4 -2.0 bar Pnömatik Sinyal |
| Teşhis | Hayır |
| Giriş sinyali | Pnömatik |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 90 psi |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Yüksek sıcaklık |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| doğrusallık | <%0,4 |
| Giriş sinyali | 4~20mA DC |
|---|---|
| İç direnç | 250±15Ω |
| Baskı uygulamak | 0.14~0.7Mpa |
| Felç | 10~150mm 0~90º |
| Hava Bağlantısı | P(NPT) 1/4 |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| ortamın sıcaklığı | Normal sıcaklık |
| Gövde Malzemesi | Pirinç |
| Bağlantı noktası boyutu | 1/2"; 3/8"; 1" |
| Garanti | 3 yıl |
|---|---|
| Model numarası | DVC6200 |
| Montaj tipi | Entegre Montajlı |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |