| Teşhis | - Evet. |
|---|---|
| Montaj Tipi | Entegre Montajlı |
| Besleme Ortamı | Hava, Aşındırıcı Olmayan Gaz |
| Süreç kontrolü | Akış basıncı sıcaklığı seviyesi |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Giriş Akımı | 4-20 Ma DC (Standart) |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.5 FS içinde |
| Çıkış Akışı | 0.14 MPa beslemesinde ≥ 80 L/dk (ANR); ≥ 200 l/dk 0.4 MPa'da |
| Ortam ve Sıvı Sıcaklık Aralığı | -20 ° C ila 80 ° C (tehlikeli olmayan alanlar) |
| Ağırlık | Yaklaşık. 2.4 kg |
| medya sıcaklığı | Yüksek sıcaklık, düşük sıcaklık, orta sıcaklık, normal sıcaklık |
|---|---|
| Histerezis | ≤0,3 % |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Statik yıkım sınırı | 100 MA |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
|---|---|
| Hava Kaynağı Bağlantı Boyutu | PT1/4, NPT1/4 |
| Giriş Koruma Derecesi | IP66 |
| Basınç Göstergesi Bağlantı Boyutu | PT1/8, NPT1/8 |
| Normal çalışma sıcaklık aralığı | 30 ° C ila 85 ° C (standart tip),-40 ° C ila 85 ° C (düşük sıcaklık tipi) |
| İletişim protokolü | HART (Otoyol Adreslenebilir Uzaktan Dönüştürücü) |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 1.4 ila 7 bar (20 ila 100 psi) |
| Muhafaza koruması | IP66 |
| Ortam sıcaklık aralığı | -40 ° C ila +80 ° C (-40 ° F ila +176 ° F) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| İletişim Protokolü | Hart |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 PSI |
| medya sıcaklığı | Normal sıcaklık, orta sıcaklık, düşük sıcaklık, yüksek sıcaklık, diğer |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
|---|---|
| Doğrusallık | Açıklığın ≤ ±%0,75'i |
| Hava Tüketimi | 1,4 barda 0,24 normal m³/saat (yaklaşık) |
| Muhafaza malzemesi | Alüminyum veya Paslanmaz çelik |
| Ortam sıcaklığı | -40 °C ila +80 °C |
| Çalışma Sıcaklığı Menzil | -40°C ila +85°C (-40°F ila +185°F) |
|---|---|
| Operasyonel basınç aralığı | 1,4 ila 6 bar (20 ila 90 psi) |
| Bağlantı Noktası Boyutu | 1/4 inç |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| İletişim Protokolleri | SP7-10: HART 5/7, SP7-11: PROFIBUS PA, SP7-12: Foundation Fieldbus |
| Teşhis | Evet |
|---|---|
| Montaj Tipi | Entegre monte edilmiş |
| Tedarik medyası | Hava, aşındırıcı olmayan gaz |
| İşlem kontrolü | Akış basıncı sıcaklığı seviyesi |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |