| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Ayar noktası | 4 ila 20 mA |
|---|---|
| Valf yolculuğu | 3.6 ila 300 mm |
| Açılma açısı | 24 ila 100° |
| Malzeme | Çelik |
| İletişim | HART® saha iletişim protokolü |
| Uygulama | LNG, Hava Ayrılması, Petrokimyasallar |
|---|---|
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
| Basınç Değeri | ANSI 150 ~ 600, PN16 ~ 40 |
| Aktüatör | Çok yaylı pnömatik diyafram aktüatörü |
| Nominal boyut | DN80 ~ DN400 |
| Akış kapasitesi | CV 0.5-20 |
|---|---|
| Besleme Gücü | 4 ila 20mA, döngüle çalışan |
| Sıcaklık | ≤0.15 %/10 K |
| Güç Kaynağı | Yerel |
| Hava bağlantıları | G veya NPT |
| Besleme Gücü | Döngüyle çalışan, 4-20 mA |
|---|---|
| histerisiz | < %0,5 |
| Supply pressure | 1 4 8 bar / 20-115 psi |
| Hava kalitesi | Acc. Acc. to ISO 8573-1 ISO 8573-1'e göre |
| Koruma sınıfı | IP66. Nema 4x |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
|---|---|
| Arz basıncı (tek etkili) | 20 ila 100 psi maksimum (1.4 ila 6.9 bar) |
| Arz basıncı (çift etkili) | 20 ila 150 psi maksimum (1.4 ila 10.3 bar) |
| Pnömatik Eylem | Tek veya çift oyunculuk, başarısız güvenli; döner ve doğrusal |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Hava Kaynağı Basıncı | 0.2~0.8MPa |
|---|---|
| Sıcaklık | -30°C~+70°C (Standart) |
| Koruma Derecesi | IP65 |
| temel hata | ≤ ±% 1 |
| Giriş sinyali | 4~20mA DC |
| Çalışma sıcaklığı | -55 ° C ila +85 ° C (-67 ° F ila +185 ° F) |
|---|---|
| İletişim protokolü | Analog, Hart, Foundation Fieldbus, Ayrık G/Ç |
| Hava tüketimi | 0,3 SCFM (standart); 0,075 SCFM (düşük sızıntı) @ 60 psi |
| Çıkış Kapasitesi | 18 SCFM @ 60 psi (standart/düşük boşaltma rölesi) |
| Teşhis | Evet |