| Gövde Malzemesi | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Valf ayar noktası | 4-20mA, 450 Ohm Giriş Direnci |
| Uygulama Senaryosu | Su, Buhar, Gaz vb. |
| Ev materyalleri | Alüminyum |
| delik | DN 4.0 |
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj tipi: karton kutu/fümigasyon olmayan ahşap kutu |
|---|---|
| Marka adı | FOXBORO |
| Model numarası | FOXBORO SRD991 |
| Belge | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |
| Kesinlik | ±%1,±%1,6 |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı | -20 ° C ila +60 ° C |
| Çaplı | 2,5"(63mm), 4"(100mm),6"(150mm) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
| Malzeme | Alüminyum |
| Entegre güçlendirici | İsteğe bağlı (yüksek hızlı uygulamalar için) |
|---|---|
| İletişim protokolü | Hart, Vakfı Fieldbus, PROFIBUS-PA |
| Muhafaza derecesi | IP66/67, NEMA 4X |
| Yazılım Yapılandırması | Flowserve Logix Yazılımı |
| Valf karakterizasyonu | Doğrusal, eşit %, hızlı açık (seçilebilir) |
| Çıkış basıncı | 3-15 psi (0,2-1,0 bar) |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı | -40 °C ila +82 °C |
| Muhafaza derecesi | IP66 |
| Tedarik baskısı | 30-150 psi (2,1-10,3 bar) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| Ambalaj bilgileri | Ambalaj Türü: Karton Kutusu/Fumigasyon Olmayan Ahşap Kutu |
|---|---|
| Marka adı | FOXBORO |
| Model numarası | Foxboro SRD991 |
| Belge | xiangjing valve&instrument ...t .pdf |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Hava Temini | 1.4 ila 10.3 bar (20 ila 150 psig) |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ila 80°C (-40°F ila 176°F) |
| İletişim Protokolü | Hart 6/7 |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Almanya |
| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Almanya |