| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model numarası | AVP 100 |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| hava besleme basıncı | 140 ila 700kPa |
| Elektrik bağlantıları | 1/2 NPT iç dişli |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam Sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Aksiyon modu | Çift oyunculuk |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0,25% |
| Sıcaklık | -40 ° +85 ° |
| Besleme Ortamı | Hava yağı gazı |
| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
|---|---|
| Ek | Lineer Aktüatör, Tek Etkili |
| tekrarlanabilirlik | ±%0,3 FS |
| Akış Hızı | 10-100 l/dak |
| Montaj Tipi | Çizgide |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model numarası | 3200MD |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| hava besleme basıncı | 140 ila 700kPa |
| Elektrik bağlantıları | 1/2 NPT iç dişli |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Aksiyon modu | Çift oyunculuk |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0,25% |
| Sıcaklık | -40 ° +85 ° |
| Besleme Ortamı | Hava yağı gazı |
| Renk | Gri |
|---|---|
| Aksiyon modu | Çift oyunculuk |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0,25% |
| Sıcaklık | -40 ° +85 ° |
| Besleme Ortamı | Hava yağı gazı |
| Uygulama Senaryosu | Su, Buhar, Gaz vb. |
|---|---|
| Sıcaklıklar | -196 ° C ila 600 ° C (-321 ° F ila 1112 ° F) |
| histerezis | <%0,3 |
| Aktüatör Malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Valf ayar noktası | 4-20mA, 450 Ohm Giriş Direnci |