| Hava kondisyonu | 0.082 ila 0.637 nm3/s @ 4.1 bar |
|---|---|
| Sıcaklık | -52 ° C ila 85 ° C (-61.6 ° F ila 185 ° F) |
| Malzemeler | Bakırsız alüminyum, paslanmaz çelik |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,25% |
| Hava kapağı | 30.6 nm3/s @ 4.1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |
| Giriş Basıncı Değeri | 210 psi (1,5 MPa, 15 bar) maksimum |
|---|---|
| Basınç Ayar Aralığı | 5-4 psi (35-280 kPa, 0,35-2,8 bar) 5-100 psi (35-700 kPa, 0,35-7 bar) |
| Bağlantı | 1/4 NPT veya RC |
| Derecelendirilmiş Özgeçmiş | 0.25 |
| Filtre öğesi | Sinterlenmiş Gözenekli Polietilen (5) |
| Giriş sinyali | 3-15 psi ve 4-20 mA |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Tedarik baskısı | 2,5-7 bar |
| Ürün adı | 400 kPa'da 1,02 Nm³/saat |
| CV Maksimum Düşük Akış | 0,34 (Giriş ve Çıkış 1/4") |
| Özel Destek | OEM |
|---|---|
| Nominal çap | DN15 ~ DN400 |
| Nominal basınç | PN16/25/40/63/100 |
| Çalışma sıcaklığı | -196°C - 593°C |
| Akış Özellikleri | Eşit yüzde, doğrusal, hızlı açılış |
| Min./ Max.Current | Min./ Max.Current |
|---|---|
| Hava tüketimi | SUP = 1.4 ~ 6 bar |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Vücut malzemesi | Alüminyum |
| Hava besleme baskısı | 1.4 - 7.0 bar (20 - 100 psi) |
| Nominal baskı | PN16/PN25 |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -30℃~200℃ |
| Nominal çap | DN15 ~ DN300 |
| Valf gövdesi malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu + koruma |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 / NEMA 4X muhafazası |
| Teşhis | Evet |
| İletişim | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu + koruma |
| Ayar noktası | 4-20 mA |
|---|---|
| Valf hareketi | 3,6 ila 300 mm |
| açılma açısı | 24 - 100 ° |
| Malzeme | Alüminyum |
| Ambalaj bilgileri | Dış ticaret için ahşap kutular, IPPC sterilize ahşap kutular ve ihracat gümrük muayenesi gerektirmey |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Özelleştirilmiş destek | OEM |
| Model numarası | 3200MD |
| ortamın sıcaklığı | Düşük sıcaklık |
| Başvuru | genel |