| İletişim Protokolü | 3-15 veya 6-30 psi, 0.2 -1.0 veya 0.4 -2.0 bar Pnömatik Sinyal |
|---|---|
| Giriş sinyali | Pnömatik |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 50 psi |
| Montaj tipi | Aktüatör Montajlı |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Uygulama | genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Orta Sıcaklık |
| Baskı yapmak | Orta Basınç |
| Güç | Pnömatik |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Malzeme | Döküm |
| ortamın sıcaklığı | Ortam sıcaklığı |
| Basınç | Orta Basınç |
| Güç | Film, Müzik, Haber |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model numarası | AVP 100 |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| hava besleme basıncı | 140 ila 700kPa |
| Elektrik bağlantıları | 1/2 NPT iç dişli |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Model numarası | AVP 100 |
| Çıkış sinyali | 4-20 mA DC |
| hava besleme basıncı | 140 ila 700kPa |
| Elektrik bağlantıları | 1/2 NPT iç dişli |
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Packing type: cardboard box Dimension: Weight: Approx. Ambalaj tipi: karton kutu Boyut: Ağ |
| Yetenek temini | Ayda 100 Set/Set |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Fisher |
| Liman | Çin'deki Ana Limanlar |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri | Packing type: cardboard box Dimension: Weight: Approx. Ambalaj tipi: karton kutu Boyut: Ağ |
| Yetenek temini | Ayda 100 Set/Set |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Marka adı | Fisher |
| Colour | Grey |
|---|---|
| Mode of action | Double Acting |
| Repeatability | ≤0 .25% |
| Temperature | -40 ° +85° |
| Supply media | Air Oil Gas |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
|---|---|
| Hava Temini | 1.4 ila 10.3 bar (20 ila 150 psig) |
| Koruma Derecesi | IP66 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 80°C (-40°F ila 176°F) |
| İletişim Protokolü | Hart 6/7 |
| Kesinlik | ±%1,±%1,6 |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı | -20 ° C ila +60 ° C |
| Çaplı | 2,5"(63mm), 4"(100mm),6"(150mm) |
| Giriş sinyali | 4-20 Ma Hart |
| Malzeme | Alüminyum |