| Renk | Gri |
|---|---|
| Aksiyon modu | Çift oyunculuk |
| Tekrarlanabilirlik | ≤ 0,25% |
| Sıcaklık | -40 ° +85 ° |
| Besleme Ortamı | Hava yağı gazı |
| Min./ Max.Current | Min./ Max.Current |
|---|---|
| Hava tüketimi | SUP = 1.4 ~ 6 bar |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Vücut malzemesi | Alüminyum |
| Hava besleme baskısı | 1.4 - 7.0 bar (20 - 100 psi) |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Sinyal aralığı | 4-20mA |
|---|---|
| Beslenme hava basıncı | 1.4-10 bar (20-145 psig) |
| Ortam sıcaklığı | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) |
| Koruma sınıfı | IP 66/Tip 4x |
| Konaklama ve örtü | Alüminyum (Alloy No. 230) Toz kaplamalı |
| Maksimum histerez | %0,3 |
|---|---|
| Darbe aralığı | 8-260mm |
| Model numarası | SRD991 |
| Giriş basıncı | 1,4-6 Bar |
| Doğrusallık | Yolculuk süresinin % 0.4'ü |
| Hava kondisyonu | 0.082 ila 0.637 nm3/s @ 4.1 bar |
|---|---|
| Sıcaklık | -52 ° C ila 85 ° C (-61.6 ° F ila 185 ° F) |
| Malzemeler | Bakırsız alüminyum, paslanmaz çelik |
| Tekrarlanabilirlik | ≤0,25% |
| Hava kapağı | 30.6 nm3/s @ 4.1 bar (18 SCFM @ 60 psi) |
| Oyunculuk türü | Tek Etkili (03 son ek) / Çift Etkili (06 son ek) |
|---|---|
| Geri bildirim türü | Standart (HX) / Gelişmiş Hassasiyet (HE) |
| Giriş sinyali | 4-20mA + HART İletişim Protokolü |
| Tedarik baskısı | 1,4-8 bar (0,14-0,8 MPa) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +80°C (Standart Versiyon) |
| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Amerika |
| Ambalaj bilgileri | karton/tahta sandık ambalajı |
|---|---|
| Teslim süresi | 6-8 hafta |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 800 set |
| Menşe yeri | Çin |
| Alan Sınıflandırması | Patlamaya Dayanıklı, Kendinden Güvenli, Incendive Olmayan, Toz Sertifikaları CSA, FM, ATEX, IECEx, C |
|---|---|
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, RCM |
| iletişim protokolü | 4-20mA Analog |
| Veri arabirimi | Kablolu |
| Teşhis | No |