| Maksimum Acil Çıkış Basıncı | 50 psi / 3,4 bar aşırı çıkış basıncı ayarı |
|---|---|
| Yaklaşık Ağırlıklar | 0,5 kg-1,8 kg |
| Sıcaklık Yetenekleri | -40 ila 180°F / -40 ila 82°C |
| Gövde Boyutu ve Uç Bağlantı Stili | 1/4 NPT |
| Malzeme | Alüminyum/Paslanmaz Çelik |
| Maksimum Çıkış Basıncı | 145 psig |
|---|---|
| Maksimum çıkış basıncı | 150 PSI |
| Bağlantı | ISO5211 |
| Ortam nemi | %10 - 95 Yoğuşmasız |
| Zar | Olmadan |
| Çalışma sıcaklığı | Standart sıcaklık, yüksek sıcaklık |
|---|---|
| Tedarik medyası | Aşındırıcı olmayan gaz |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Pozisyon kontrolü | Kısma kontrolü, açık/kapalı |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
| SHIPPING WAY | FedEx UPS Express DeliverFedEx DHI |
|---|---|
| Memory | ROM, Fram, FLASH MEMORY, Ram, Data Memory, I/O Memory, EPROM, EEPROM |
| I/O Number | 1, 16, 8, 32, 256, 64, 128 |
| Type | PLC EtherCAT Coupler Module |
| Package | 100% Original Package |
| Ürün Adı | Rotork YT-1000R Electro-Pnömatik Valf Konumlandırıcıları |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC |
| Baskı uygulamak | 1.4 ila 7 bar / 20 ila 102 psi |
| Hava Bağlantısı | RC 1/4, 1/4 Npt, G 1/4 |
| İngaress koruması | IP66 |
| Gövde tipi | Segmentli Küresel Vana (210C/220C/230C için) |
|---|---|
| Vücut Boyutu | 210C:1"(25A)-12"(300A);220C:1"(25A)-18"(450A);230C:6"(150A)-24"(600A) |
| Akışkan sıcaklık | 210C/220C:-45~+500°C;230C:-45~+650°C |
| Bağlantılar | 210C:Goft tipi;220C:Flanşlı(RF);230C:Flanşlı(RF,RTJ) |
| Gövde Malzemeleri | SCPH2/WCB, SCS13A/CF8, SCS14A/CF8M vb. |
| Kırpma Stili | Delinmiş Delikli Kafes Fişi |
|---|---|
| Düzeneğin orijinal filtreleme verimliliği | DN15 ila DN400 (1/2" ila 16") |
| Yüksek Basınç Boyutu | DN25 ila DN200 (1" ila 8") |
| Akış özelliği | doğrusal veya eşit yüzde |
| Aktüatör Tipi | Pnömatik diyafram aktüatörü |
| Bağlantı | Flanş, Kelepçe, Diş, Akıl Sağlığı Konusu |
|---|---|
| Diameter Nominal | 2.5 |
| Standards | API 6DSS/6A ASME B16.34 BPVC Sec. VIII |
| Özelleştirilmiş Destek | Oem |
| Ek | Lineer Aktüatör, Tek Etkili |
| Güç kaynağı | Pnömatik, manuel |
|---|---|
| Aktarma | Yay dönüşlü, Lineer |
| Yapı | Kontrol |
| Başvuru | Genel |
| Garanti | 1 yıl |
| Başvuru | Genel |
|---|---|
| Güç | Pnömatik |
| Yapı | Kontrol |
| Güç kaynağı | Pnömatik, manuel |
| Aktarma | Yay dönüşlü, Lineer |