| Süreç kontrolü | Akış, Basınç, Sıcaklık, Seviye |
|---|---|
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Dönüş açısı | min 2,5° maks 100° |
| Kontrol Döngüsü | 4 ila 20 mA |
| Versiyon | ANSİ |
| Giriş sinyali | 4–20mADC |
|---|---|
| Hava besleme baskısı | 130 ila 700 kPa (≈ 1,3 ila 7,0 bar) |
| Ağırlık | 1,7 kg |
| Ortam Sıcaklığı | –40 °C … +80 °C |
| Koruma | IP66 |
| Maksimum çıkış basıncı | 145 psig |
|---|---|
| Teşhis | Evet |
| Tedarik medyası | Hava, doğal gaz, azot |
| İşlem kontrolü | Akış, basınç, sıcaklık, seviye |
| Ambalaj bilgileri | Karton kutu |
| Giriş akımı aralığı | 4~20mA DC |
|---|---|
| Hava Kaynağı Bağlantı Boyutu | PT1/4, NPT1/4 |
| Giriş Koruma Derecesi | IP66 |
| Basınç Göstergesi Bağlantı Boyutu | PT1/8, NPT1/8 |
| Normal çalışma sıcaklık aralığı | 30 ° C ila 85 ° C (standart tip),-40 ° C ila 85 ° C (düşük sıcaklık tipi) |
| Ürün türü | Valf konumu |
|---|---|
| Bağlantı | Flanş, kelepçe, iplik, akıl ileti dizisi |
| Durum | Yeni |
| Basınç ayar aralığı | 5-100 psi (0,35-7 bar) |
| Ek | Lineer Aktüatör, Tek Etkili |
| Sapma | % ≤ 1 |
|---|---|
| Medya | Gaz |
| Sinyal aralığı | 4 ila 20 Ma |
| Eylem yönü | Geri dönüşümlü |
| Hassasiyet | ≤%0,1 |
| Ürün adı | KOSO kontrol vanası 510T 5200LA Diyafram tipi Aktüatör pnömatik vana ile Üst Kılavuzlu Tek Oturmalı |
|---|---|
| Marka | KOSO |
| modeli | 510T |
| aile | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | Küresel Vana |
| Ürün Adı | AUMA Elektrikli Doğrusal Aktifler Valf Aktifleri SA ve LE Çin Yüksek Sıcaklık Kontrol Valfi için AC |
|---|---|
| Marka | AUMA |
| Model | SA + LE |
| malzeme | Alaşımlı çelik |
| Vana stili | Aktüatör |
| Isıtma Ceketi | SINIF 150 |
|---|---|
| Koltuk tapası contası | Metal Conta/Yumuşak Conta/Yüksek Performanslı Metal Conta |
| Ürün Adı | LTR 43 Elektrikli kontrol vanası |
| Ürün | Kontrol vanası |
| Std. Malzemeler | Dökme Demir, Karbon Çelik, Paslanmaz Çelik, Monel |
| Ürün Adı | Neles NE700/NP700 valf pozisyoner |
|---|---|
| SERİS NE 700 Tipi | Elektropneumatik Valf Pozisyoner |
| SERİSİ NP 700 Tipi | Pnömatik Valf Yerleştiricisi |
| Seri NE 700 Giriş | 4 - 20 Ma |
| Seri NP 700 Giriş | 0,2 - 1 bar |