| Giriş sinyali | 30 VDC ile 4 ila 20 mA DC sabit akım |
|---|---|
| Tedarik baskısı | Aktüatör gereksiniminin 0,3 bar (5 psi) üzerinde |
| Tedarik Ortamı | Hava veya Doğal Gaz |
| Bağımsız Doğrusallık | Çıkış sinyali aralığının ± yüzde 2'si |
| Histerezis | Açıklığın yüzde 0,6'sı |
| Depolama Sıcaklığı Sınırları | -58 ° F ila 185 ° F (-50 ° C ila 85 ° C) |
|---|---|
| Tedarik Basıncı Etkisi | PSI birimi başına% 0.05 |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.3 tam aralık |
| Sıcaklık etkisi | <0.005 /° F tipik; -40 ° F ila 180 ° F (<0.01 /° C) |
| Giriş sinyali | 30 VDC ile 4 ila 20 mA DC sabit akım |
|---|---|
| Tedarik baskısı | Aktüatör gereksiniminin 0,3 bar (5 psi) üzerinde |
| Tedarik Ortamı | Hava veya Doğal Gaz |
| Bağımsız Doğrusallık | Çıkış sinyali aralığının ± yüzde 2'si |
| Histerezis | Açıklığın yüzde 0,6'sı |
| Sertifikalar | ATEX, KESİCİ, PED |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 3-15 veya 6-30 psi, 0,2 -1,0 veya 0,4 -2,0 bar Pnömatik Sinyal |
| Teşhis | HAYIR |
| Giriş sinyali | Film, Müzik, Haber |
| Maksimum çıkış basıncı | 50 psi |
| Giriş Koruması | IP66 |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4 ~ 20 mA DC |
| Ev materyalleri | Alüminyum |
| Oyunculuk Türü | Tek / Çift |
| doğrusallık | ± %0,5 FS |
| Sertifikalar | CSA, FM, ATEX, IECEx, CUTR, Peso, KGS, INMETRO, NEPSI, RCM |
|---|---|
| İletişim Protokolü | 4-20mA Analog |
| Veri Arayüzü | kablolu |
| Teşhis | HAYIR |
| Giriş sinyali | Elektrik |
| medya sıcaklığı | Yüksek sıcaklık, düşük sıcaklık, orta sıcaklık, normal sıcaklık |
|---|---|
| Histerezis | ≤0,3 % |
| Koruma derecesi | IP 66/NEMA 4X |
| Minimum akım | Ekran için 3,6 MA Çalıştırma için 3,8 MA |
| Statik yıkım sınırı | 100 MA |
| Sinyal Girişi | 4 ~ 20 Ma (Hart) |
|---|---|
| Ortam sıcaklığı aralığı | -40 ila +85 °C |
| Pnömatik basınç | 1.4 ~ 8 bar (20 ~ 115 psi) |
| Koruma | IP66 |
| Ambalaj bilgileri | Karton + ahşap sandık + koruyucu ambalaj |
| Ürün adı | Neles ND7000 Akıllı Valf Denetleyicisi |
|---|---|
| İletişim | Hart |
| Teşhis | Evet |
| Koruma sınıfı | IP66 |
| Sıcaklık aralığı | -40 ... +85 ° C / -40 ... +185 ° F, Standart Versiyon |
| Giriş sinyali | 4-20 mA DC (9-28 V DC döngüsü) |
|---|---|
| Tekrarlanabilirlik | ±%0,5 FS |
| Ortam Sıcaklığı | Standart: -20 °C ila +70 °C (-4 °F ila +158 °F) |
| ağırlık | Yaklaşık. 2,7-2,8 kg (6,0-6,2 lb) |
| Koruma | IP66 |