| Kontrol Sistemi | PLC/PC |
|---|---|
| giriş sayısı | 20 |
| Bağlantı | ISO5211 |
| Süreç kontrolü | Açık/Kapalı, Kısıtlama, Konumlandırma |
| Koruma | IP65 |
| Uygulanabilir aktüatör | Pnömatik tek ve çift oyunculuk, doğrusal ve döner hareket aktüatörü |
|---|---|
| Giriş sinyali | 4-20 Ma DC |
| İletişim sistemi | SFN iletişimi (Model AVP300/301/302)/HART6(Model AVP302) |
| Çıkış Sinyali | 4-20 mA DC (Seyahat iletimi) |
| yıldırımdan korunma | Gerilim dalgalanmasının tepe değeri: 12 kV/Akım dalgalanmasının tepe değeri: 1000 A |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP66 |
| İşletme baskısı | 2.7 Bar (40 psig) ~ 12 bar (174 psig) |
| Yapı | Basınç Azaltma |
| Ürün türü | Valf konumu |
| Çalışma sıcaklığı | -50°C ila +85°C |
|---|---|
| Arz basıncı (tek etkili) | 20 ila 100 psi maksimum (1.4 ila 6.9 bar) |
| Arz basıncı (çift etkili) | 20 ila 150 psi maksimum (1.4 ila 10.3 bar) |
| Pnömatik Eylem | Tek veya çift oyunculuk, başarısız güvenli; döner ve doğrusal |
| Sinyal - İletişim | 4-20mA üzerinde HART 5 veya 7 |
| Giriş sinyali | 4~20mA DC |
|---|---|
| İç direnç | 500Ω (20mA DC) |
| Baskı uygulamak | 0.14~0.7Mpa |
| Felç | Lineer tip:10~150mm, Döner tip:0~90º |
| Hava Bağlantısı | PT1/4, NPT1/4 |
| Giriş sinyali | 30 VDC ile 4 ila 20 mA DC sabit akım |
|---|---|
| Tedarik baskısı | Aktüatör gereksiniminin 0,3 bar (5 psi) üzerinde |
| Tedarik Ortamı | Hava veya Doğal Gaz |
| Bağımsız Doğrusallık | Çıkış sinyali aralığının ± yüzde 2'si |
| Histerezis | Açıklığın yüzde 0,6'sı |
| Tedarik baskısı | 0,14 ila 0,7 MPa= 1,4 ila 7 bar = 20 ila 102 psi |
|---|---|
| İngaress koruması | IP66 |
| Ağırlık | 2,7 kg/2,8 kg |
| Akış kapasitesi | 80 LPM (SUP = 0.14 MPa) 2.83 CFM (SUP = 20 psi) |
| Tekrarlanabilirlik | ±% 0.5 FS |
| Giriş sinyali | 4~20mA DC |
|---|---|
| İç direnç | 500Ω (20mA DC) |
| Baskı uygulamak | 0.14~0.7Mpa |
| Felç | Lineer tip:10~150mm, Döner tip:0~90º |
| Hava Bağlantısı | PT1/4, NPT1/4 |
| Model numarası | 3730 |
|---|---|
| Duyarlılık | ≤%0,1 |
| Elektriksel bağlantı | 1/2-14 NPT Boru Bağlantısı |
| İletişim | HART® |
| Çalışma sıcaklığı | Standart Sıcaklık, Yüksek Sıcaklık |
| Koruma sınıfı | IP66 |
|---|---|
| Ürün türü | Valf konumu |
| Voltaj toleransı | ±% 10 |
| Durum | Yeni |
| Basınç ayar aralığı | 5-100 psi (0,35-7 bar) |